Przywódca gangu pedofilów okaleczony w celi. Jego grupa skrzywdziła 1523 dzieci

Wojciech Kozicki
06.11.2018  15:43
Szef grupy pedofilów i atak w więzieniu - ledwo przeżył
Szef grupy pedofilów i atak w więzieniu - ledwo przeżył Fot: Facebook.com

Ahdel Ali to przywódca gangu z Telford (Wielka Brytania), którego członkowie wykorzystywali seksualnie dzieci. Stanął przed sądem, usłyszał wyrok i trafił do więzienia. Został jednak zaatakowany w celi i ledwo przeżył.

31-letni przywódca gangu pedofilów, odsiadujący 18 lat w Wakefield za wykorzystywanie nastolatek, został znaleziony w celi w kałuży krwi. Powodem ataku na Aliego mogły być porachunki. Kilka godzin przed incydentem bił się z innym więźniem. Bójkę przerwali więzienni strażnicy.

Pedofil zaatakowany w więzieniu

Ali został poważnie okaleczony. Ma liczne rany zadane nożem zrobionym z żyletek i stracił dużo krwi. Założono mu kilkadziesiąt szwów, ale blizny mogą zostać do końca życia.

Jak podaje thesun.co.uk,  przeciwnik Aliego został wysmarowany ekskrementami. Miał mu to zrobić właśnie wspomniany pedofil.

Afera pedofilska w Wielkiej Brytanii i  poprawność polityczna

Gang pedofilów z Telford to największa tego typu grupa w Wielkiej Brytanii. Ofiarą zwyrodnialców padło ponad 1500 dzieci. Skazano 14 mężczyzn w związku dziecięcą prostytucją, ale policja postawiła zarzuty 426 osobom. Sprawa była tuszowana, by nie spowodować oskarżeń o rasizm. Znaczna część grupy to imigranci z Pakistanu.

ZOBACZ TEŻ: Pedofil z Rosji zgwałcił swoje dzieci 900 razy. Pozwalano mu na kolejne adopcje

Łowcy pedofilów - tropią zboczeńców w sieci:

Przeczytaj więcej
Komentarze