Atak na taksówkarza. Nocny kurs zamienił się w koszmar [WIDEO]

Magdalena Kulej
05.04.2018  11:35
Atak na taksówkarza. Nocny kurs zamienił się w koszmar [WIDEO]
Atak na taksówkarza. Nocny kurs zamienił się w koszmar [WIDEO] Fot: youtube.com / Tajemniczy Ktoś

Pasażerowie nie chcieli zapłacić za przejazd. 

Do zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 marca na warszawskich Bielanach. Jak donosi tvnwarszawa.pl, po dotarciu do celu pasażerowie zaatakowali, a następnie okradli taksówkarza. Atak zarejestrowała kamera umieszczona w samochodzie. Wideo zamieściło m.in Radio Kolor na swoim kanale w serwisie youtube.com.

Było kilka minut po północy. Dostałem zlecenie z telefonicznego zamówienia na centralę. Pojechałem na ulicę Rudnickiego, przy znajdującej się tam myjni - relacjonował pan Adam. (tvnwarszawa.pl)

Do samochodu wsiadło trzech młodych mężczyzn. Wszyscy usiedli na tylnych siedzeniach i poprosili o zabranie ich na oddaloną o 3,5 km ulicę Wrzeciono.

Byli grzeczni, nie było czuć alkoholu. (…) Gdy przyszło do płatności, jeden powiedział, że przesiądzie się do przodu i mi zapłaci. Wysiadł z prawej strony z tyłu i wsiadł z przodu – opisuje taksówkarz. (tvnwarszawa.pl)

To w tym momencie mężczyzna, który pozostał na tylnym siedzeniu, zaatakował kierowcę. Chwycił go za gardło i zaczął podduszać. W tym czasie drugi z nich wyrwał dwa telefony z deski rozdzielczej. Poszkodowany wycenił straty na 3 tysiące złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Zapłacił 7 tys. zł za taksówkę. Pijany imprezowicz podróżował po Europie

Na szczęście kierowcy nie stało się nic poważnego, a jedynie najadł się strachu. Mężczyźni zabrali telefony i uciekli. Sprawą zajęła się policja. Dwóch z nich zatrzymano i tymczasowo aresztowano na 3 miesiące. Przedstawiono im zarzuty rozboju, za co grozi od dwóch do dwunastu lat więzienia.

Zobacz atak na taksówkarza w Warszawie:

Zagłosuj

Którą opcję przemieszczania się po mieście preferujesz?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze