Wiosna odwołana. W Polsce powróci mroźna zima

Wojciech Kozicki
13.03.2018  09:49
Powrót zimy w Polsce 2018
Powrót zimy w Polsce 2018 Fot: East News/Polska Press

Zrobi się biało w całym kraju.

Zgodnie z zapowiedziami meteorologów i jasnowidza Jackowskiego, skończyła się „zimokalipsa” w Polsce. Wraz z napływem afrykańskiego powietrza nadeszła wiosna. Lepiej jednak nie chować szalików i czapek. Nad kraj nadciągają masy zimnego powietrza. Jak podaje natemat.pl, zima powróci.

Mroźnie zrobi się od 15 marca (czwartek). Najpierw zmianę pogody odczują mieszkańcy wschodnich regionów. Już 2 dni później w całej Polsce zrobi się zimno jak na Syberii. Termometry pokażą nocami nawet 16 stopni Celsjusza poniżej zera. Mrozy mają utrzymać się do środy 21 marca.

Opady śniegu i joga

Konieczna można okazać się zmiana opon na zimowe. Jak podaje serwis meteoprognoza.pl, od 19 marca można spodziewać się obfitych opadów śniegu. Biało ma zrobić się w całej Polsce. W centrum kraju warstwa białego puchu może mieć nawet 20 centymetrów.

Zima wcale nie musi oznaczać bezczynnego siedzenia w domu. Można wziąć przykład z syberyjskich Rosjanek z Tyndy. Julia i Ekaterina nie boją się mrozów. W kusych strojach ćwiczą jogę na świeżym powietrzu. Oglądającym je panom z pewnością zrobi się cieplej.

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy cieszysz się z powrotu zimy?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze