Poszli na „Kobiety mafii”. Teraz mogą pójść do więzienia

Magdalena Kulej
28.02.2018  11:02
Patryk Vega "Kobiety mafii"
Patryk Vega "Kobiety mafii" Fot: facebook.com / Mocna strona kina

To nie pierwszy taki przypadek.

Trzem mieszkańcom powiatu krapkowickiego za bardzo udzielił się klimat najnowszego filmu Patryka Vegi. Jak podaje „Nowa Trybuna Opolska”, 22, 24 i 28-latek poszli do kina Helios w Opolu na „Kobiety mafii”. Filmu nie obejrzeli do końca, bo w trakcie seansu dostali napadu agresji.

W pewnym momencie mężczyźni zaczęli zaczepiać pozostałych widzów. Byli głośni, wulgarni i agresywni. Choć proszono ich o spokój, nie reagowali.

Bieg wydarzeń zmieniła policyjna interwencja, bo na kolejny seans w tym samym kinie czekał akurat doświadczony funkcjonariusz po służbie. Pojawienie się policjanta sprawiło, że awantura zaczęła jeszcze bardziej nabierać na sile.

Agresywni widzowie ubliżali i szarpali funkcjonariusza. Ten, widząc, że słowami ich nie uspokoi, szybko i skutecznie obezwładnił wszystkich trzech awanturników. Policjant doznał przy tym lekkich obrażeń ciała.

Kobiety-mafii

Emocjonujące seanse z Patrykiem Vegą

W drodze były już policyjne patrole, a wieczorny seans „Kobiet mafii” zakończył się dla mężczyzn w areszcie. Okazało się, że tylko jeden z nich, najmłodszy, był trzeźwy. Pozostali mieli ponad promil alkoholu we krwi.

Teraz mogą gorzko pożałować, że w takim stanie wybrali się do kina. Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza i znieważenie grożą im 3 lata więzienia.

To nie pierwszy raz, gdy film Patryka Vegi wywołuje tak skrajne emocje. Bardzo podobna interwencja miała miejsce m.in. w knurowskim kinie podczas seansu filmu „Botoks”. Trzech pijanych i agresywnych mężczyzn trafiło do aresztu.  

Zobacz zwiastun filmu "Kobiety mafii":

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Widziałeś "Kobiety mafii"?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze