Przepowiednie Baby Wangi. Putin zostanie prezydentem, katastrofa w Europie

Wojciech Kozicki
20.03.2018  15:11
Baba Wanga, Putin, Rosja i przepowiednie
Baba Wanga, Putin, Rosja i przepowiednie Fot: Twitter.com/Wuzup Naija, Facebook.com/Vladimir Putin

Świat będzie miał tylko jednego władcę.

Rosyjski szpieg Siergiej Skripal został otruty w Wielkiej Brytanii środkiem o nazwie "nowiczok". Napięcie między tymi krajami rośnie, pojawiły się groźby wydalenia dyplomatów, a państwo Władimira Putina pozwala sobie na coraz więcej na arenie międzynarodowej. Jak podaje dailymail.co.uk, to żadna nowość. O tym wszystkim dekady temu mówiła Baba Wanga.

Niewidoma bułgarska mistyczka, zwana „Nostradamusem z Bałkanów", przewidziała wzrost znaczenia Rosji w stosunkach międzynarodowych. Ma większą ilość „trafień” (68-85 procent), niż np. numerolog David Meade straszący końcem świata. Przewidziała m.in. kataklizmy, atak na World Trade Center, zatonięcie Kurska oraz powstanie Isis.

Baba Wanga zmarła w 1996 roku. Miała 85 lat. Zostawiła jednak wskazówki jak będzie wyglądała przyszłość ludzkości. Nie zapowiada się różowo, szczególnie dla Europejczyków.

Baba Wanga przewidziała, że Rosja i Putin będą przewodzić odnowie duchowej świata - napisało Slavorum na swoim Twitterze.

Władca świata i pustkowie bez życia

Mistyczka twierdziła, że Chiny zyskają na znaczeniu jako państwo i zdetronizują Stany Zjednoczone. Jednak na świecie będzie tylko jedno supermocarstwo.

O wszystkim opowiedziała już w 1979 roku w rozmowie z artystą Walentinem Sidorowem. Jej zdaniem w 2018 roku Rosja przejmie władzę nad światem, a jej prezydent stanie się globalnym władcą. Poprzedzi to zamienienie się Europy w pustkowie, z którego niemal całkowicie zniknie życie.

Nikt nie powstrzyma Rosji, nic nie stanie jej na drodze – powiedziała Baba Wanga. (dailymail.co.uk)

Ludzkość będzie korzystała także z „nowej formy energii”, którą odkryje na planecie Wenus. Można to łączyć z planami podboju kosmosu (NASA) i testami nowych rakiet Elona Muska.

Niewidoma mistyczka Baba Wanga - napisał na swoim Twitterze Jesse Ilmari Eronen i opublikował grafikę przedstawiają wybuch atomowy.

putin prezydentem
Zagłosuj

Czy wierzysz w przepowiednie Baby Wangi?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze