Anella nago na Instagramie. Polska Barbie pokazała piersi

Wojciech Kozicki
19.03.2018  14:27
Anella nago i jej piersi
Anella nago i jej piersi Fot: Instagram.com/anella_an_

"Ona jest chora. Nie możemy się śmiać".

Anella sama siebie określa jako "pierwszą polską Barbie". Jej znaki rozpoznawcze to m.in. imponujących rozmiarów usta. Zasłynęła kontrowersyjnym występem w telewizji śniadaniowej i programie "Pytanie na śniadanie". Teraz znów jest o niej głośno. Pokazała piersi w internecie.

Profil gwiazdy na Instagramie obserwuje ponad 100 tys. osób. Serca fanów, szczególnie mężczyzn, zapewne zabiły szybciej, gdy Anella opublikowała odważne zdjęcie. Podpisała je jako „kolejna siostra klanu Kardashian/Jenner". Nazwała się również „królową wartą miliony”.

Krytyka i apel do piersi

Serwis pudelek.pl skrytykował Anellę. Zwrócił uwagę, że ma „przerażająco nienaturalną talię”. Internauci również nie zostawili na niej suchej nitki.

Jak z filmów gdzie robią doświadczenia na ludziach i potem wychodzą genetycznie zmutowani. A najgorsze jest to, że za każdym razem kiedy jest o niej artykuł, to ja durna krowa wchodzę żeby zobaczyć jak ona wygląda. Też mam coś z głową – zaniepokoiła się Ewelina. (facebook.com/Wizaż.pl)

Myślę, że powinna zostać aktorką. Do roli kobyły z „Naszej szkapy” nadaje się wyśmienicie – uważa Monika. (facebook.com/Wizaż.pl)

Żal mi jej. Zdecydowanie się pogubiła. Teraz jest na czasie, ale na starość będzie żałowała. Życzę zdrowia i powodzenia – napisała Malwina. (facebook.com/Wizaż.pl)

Ona jest chora. Nie możemy się śmiać – skomentowała Patrycja. (facebook.com/Wizaż.pl)

Anella nie przejmuje się krytyką i bez kompleksów pozuje na ściankach. Twierdzi, że  jest doceniana i zachwalana na całym świecie. Ma również apel do wszystkich Polek i ich piersi. 

Polska Barbie Anella w telewizji śniadaniowej:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy podoba ci się Anella?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze