Nergal przesadził? Nowy teledysk Behemotha szokuje [WIDEO +18]

Wojciech Kozicki
03.08.2018  09:56
nergal behemoth god dog teledysk.jpg
nergal behemoth god dog teledysk.jpg Fot: Youtube.com/Behemoth

Nagość, przemoc i dzieci - szykuje się kolejny proces w sądzie?

Nergal i zespół Behemoth – będzie kolejny skandal i pozew? Nowa płyta „I loved you at your darkest” jest już zapowiedziana, premiera nastąpi w październiku. W sieci pojawiła się nowa piosenka „God=Dog”.

Dyskografia Behemotha powiększy się o kolejny kontrowersyjny album. Adam Darski zapowiedział, że „już bardziej bluźnierczy nie będzie”. Najnowszy singiel „God=Dog” już wywołał ogromne kontrowersje. Czy będzie to hit, dzięki któremu Behemoth znów pojawi się na liście sprzedaży Billboard?

To werset z Biblii, a właściwie cytat samego Jezusa Chrystusa. Użycie tych słów w kontekście tytułu naszej nowej płyty postrzegam jako ekstremalne świętokradztwo – wyznał Nergal. (muzyka.interia.pl).

Nagie kobiety i wykorzystywanie dzieci w teledysku

Teledysk do utworu „God=Dog” nakręciła Grupa 13. W krwawym klipie Nergal jest ukrzyżowany i ucharakteryzowany na Jezusa Chrystusa. Pojawiają się także nagie piersi i penisy. Internauci są oburzeni, że w takim otoczeniu występują dzieci. 

Nergal znany jest z kontrowersyjnych zachowań. Był pozwany za podarcie Biblii, zszokował internautów śpiewając do Jezusa ukrzyżowanego na sztucznym penisie. Przy okazji krytykował siostry Godlewskie za nagość i wykorzystywanie symboli narodowych.

Zagłosuj

Czy słuchasz muzyki Behemotha?

Liczba głosów:

Behemoth „God=Dog” - teledysk:

Behemoth - okładka nowej płyty:

Przeczytaj więcej
Komentarze
Redakcja poleca