Znaleziono wylinkę wielkiego węża. Nowe poszukiwania [WIDEO]

Wojciech Kozicki
03.09.2018  10:23
wąż niebezpieczny zęby atak wylinka
wąż niebezpieczny zęby atak wylinka Fot: Youtube.com/Dzień Dobry Bełchatów, East News/Andy Hunger/Panther Media

Ostrzeżenie, wielki gad może dostać się do mieszkania.

Pyton w Warszawie nad Wisłą nadal grasuje, poszukiwania trwają. Bierze w nich udział nawet detektyw Krzysztof Rutkowski, który wspomaga się grecką wiedzą. Nieuchwytny gad podobno brał udział nawet w erotycznej sesji. Okazuje się jednak, że to nie jedyny niebezpieczny wąż w Polsce. Została znaleziona kolejna wylinka węża.

ZOBACZ TEŻ: Czy jesteś gotowy na tak pytona? [QUIZ]

Bełchatów - boa na wolności

W Bełchatowie grasuje boa dusiciel. Jego wylinka została znaleziona w mieszkaniu za szafą. Co ważne, w tym lokalu nikt nigdy węży nie hodował.

Jak podaje ddbelchatow.pl, o sprawie zostali powiadomieni już Powiatowy Lekarz Weterynarii oraz specjalista zajmujący się hodowaniem węży. Stwierdzili, że boa może mieć nawet 2 metry. Odpowiednia służby, na zlecenie Bełchatowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, rozpoczęły poszukiwania węża. Sprawdzają m.in. szyby wentylacyjne i piwnice.

ZOBACZ TEŻ: Youtuber popełnił samobójstwo wężem [WIDEO]

Mieszkańcy osiedla Tysiąclecia podejrzewają, że wąż grasuje gdzieś w okolicy. Komendant Straży Miejskiej Piotr Barański uspokaja, że boa nie atakują ludzi nie są agresywne. Zwraca uwagę, że w blokach jest rozłożona trutka na gryzonie, a nimi właśnie żywi się boa. Może zdechnąć po zjedzeniu zatrutej myszy lub szczura.

ZOBACZ TEŻ: Wyjęli kobietę z żołądka węża [WIDEO 18+]

Zagłosuj

Czy uważasz, że pyton grasujący nad Wisłą faktycznie istnieje?

Liczba głosów:

Bełchatów - wąż na wolności - czy to boa dusiciel?

Przeczytaj więcej
Komentarze