Gang Słodziaków wkracza do Biedronki. Jak wyglądają następcy Świeżaków?

Magdalena Kulej
24.08.2018  13:35
Biedronka Gang Słodziaków
Biedronka Gang Słodziaków Fot: materiały prasowe

Tym razem sklep urozmaica akcję o walor edukacyjny.

Kultowe Świeżaki z Biedronki odchodzą na emeryturę. Od 27 sierpnia w popularnej sieci dyskontów będzie grasował Gang Słodziaków.

Tym razem w ramach akcji lojalnościowej klienci nie będą starać się o pluszowe warzywa, a zwierzęta. Będzie ich 6. To lis Lucek, jeż Jerzyk, sowa Zosia, bóbr Borys, ryś Rysio i zając Zuzia.

Sieć przygotowała też kolorowe książki z opisem przygód Gangu Słodziaków - „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”.

Jesteśmy pewni, że Gang Słodziaków podbije serca naszych klientów. Wzorem poprzednich akcji, zadbaliśmy również o walor edukacyjny – tym razem stawiamy na rozbudzanie wyobraźni oraz codzienne, rodzinne czytanie. Mamy nadzieję, że Słodziaki okażą się prawdziwą inspiracją w niejednym domu – mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w sieci Biedronka.

ZOBACZ TEŻ: Biedronka: czy sklepom grozi zamknięcie? 

Gang Słodziaków – jak zdobyć maskotkę?

Zasady akcji będą podobne do poprzednich. Klient będzie zbierać naklejki za zakupy na specjalnych kartach kolekcjonerskich, które następnie wymieni na wybranego Słodziaka. Tradycyjnie można będzie zdobyć dodatkowe naklejki. Te będą przyznawane za zakup warzyw i owoców, produktów partnerów akcji oraz za skorzystanie z karty lojalnościowej Moja Biedronka.

Ile naklejek potrzeba, by zdobyć Słodziaka? 60, by maskotkę otrzymać zupełnie za darmo. 30, by zakupić ją po obniżonej cenie – 19,99 zł. Z kolej 15 naklejek wystarczy, by odebrać książkę o przygodach Słodziaków. Naklejki można kolekcjonować do 18 listopada, a pluszaki i książkę odbierać do 2 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Jeżeli jednak klient Biedronki nie zamierza zbierać naklejek, a zależy mu na Słodziakach. Te może zakupić w regularnej cenie. Ale to już spory wydatek, bo maskotka jest w sklepie warta 49,99 zł, książka - 9,99 zł. 

Więcej szczegółów na temat akcji „Gang Słodziaków” i jej regulamin będzie można znaleźć od 27 sierpnia na stronie gangslodziakow.pl.

Jak wyglądają Słodziaki z Gangu Słodziaków z Biedronki?

Przeczytaj więcej
Komentarze