Kulki mocy w Biedronce. Totalna rewolucja w ofercie

Magdalena Kulej
20.04.2018  10:56
Biedronka
Biedronka Fot: Wojciech Traczyk/East News

Według internautów sieć weszła właśnie na nowy, lepszy poziom.

Jeden z najpopularniejszych dyskontów w Polsce przeprowadza prawdziwą rewolucję w swojej ofercie. Biedronka wprowadziła właśnie nową linię produktów własnej marki dla wegan.

Jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl, od 19 kwietnia na "roślinożerców" czeka specjalna oferta "Weganie mają smak!". Wegańskie zakupy będzie można zrobić do 25 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

ZOBACZ TAKŻE: Chciała pokazać wszystkim, że jest weganką. Zrobiła sobie tatuaż tam, gdzie większość by się nie odważyła

Kulki mocy w Biedronce 

Na sklepowych półkach znalazły się pasztety z soczewicy lub warzywne, pasty, makarony białkowe, smarowidła, desery kokosowe, nasiona i pestki, lody, tofu, wybór kasz, napoje czy wegańskie żelki. Coś dla siebie znajdą też miłośnicy popularnych  "kulek mocy". Wszystko to pod marką Natura Food Veggie posiadającej certyfikat V-Label.

W Polsce produkty wegańskie i wegetariańskie są od niedawana certyfikowane uznanym na świecie, prestiżowym znakiem V-Label. Certyfikat ten to gwarancja, że dany produkt został sprawdzony pod kątem obecności substancji pochodzenia zwierzęcego nie tylko w składzie produktu, lecz także w zastosowanych substancjach pomocniczych i składnikach wykorzystywanych na wszystkich etapach produkcji - mówi Przemysław Chojnicki, dyrektor V-Label Polska. (wiadomoscihandlowe.pl)

Książki w Biedronce

Ale "Weganie mają smak!" to nie tylko jedzenie. Dyskont przygotował też kilka ciekawych propozycji czytelniczych. Poszukiwacze kulinarnych inspiracji znajdą w Biedronce książki z roślinnymi przepisami.

Będzie w czym wybierać. W ofercie znalazło się ponad 40 tytułów, m.in. "Smakoterapia. Kuchnia roślinna bez glutenu, nabiału i cukru" Iwony Zasuwy czy "Super żywność, czyli superfoods po polsku" Małgorzaty Różańskiej.

ZOBACZ TAKŻE: YouTuberka twierdziła, że weganizm wyleczył ją z raka. Przegrała walkę z nowotworem

Zagłosuj

Jaką dietę preferujesz?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze