Ostra walka na ulicy. Celebrytka użyła wózka dziecka jako broni [WIDEO]

Wojciech Kozicki
03.04.2018  13:15
Blac Chyna
Blac Chyna Fot: Youtube.com/Plugged Soundz

To gwiazda znana z seks taśmy.

29-letnia Blac Chyna wywołała skandal. W sieci ukazał się film, na którym widać jak była striptizerka bije przechodnia. Chociaż był z nią ochroniarz, poradziła sobie sama. Spuściła nieznajomej kobiecie manto dziecięcym wózkiem swojej rocznej córki Dream.

Nie dotykaj, k*rwa, mojego dziecka – miała ostrzec przeciwniczkę gwiazda. (thesun.co.uk)

W końcu ochroniarz postanowił interweniować i uspokoić rozjuszoną celebrytkę. Jej ofiara oberwała także od zgromadzonych osób i rozpętała się walka rodem z MMA. Zgromadzony tłum nagrał cały incydent, a wideo trafiło do sieci.

Jak podaje thesun.co.uk, poszkodowana kobieta o nicku SexxiiLexxii postanowiła opowiedzieć swoją wersję historii na Twitterze. Przyznała, że zobaczyła dziecko modelki i uznała jej za wyjątkowo urocze. Postanowiła chwycić je za dłoń. To rozjuszyło matkę.

Blac Chyna i seks taśma

Ojcem Dream jest Rob Kardashian. Nie są już razem, a mężczyzna może starać się odebrać jej dziecko. Publiczna bójka z pewnością nie pomoże wygrać kobiecie sądowej batalii. People.com napisało, że już w 2017 roku wpadła w tarapaty, gdy wyszło na jaw, że zażywała narkotyki.

W 2018 roku Blac Chyna, a tak naprawdę Angela Renée White, zasłynęła skandalem i seks taśmą, która wyciekła do sieci. Jak podaje usatoday.com, uprawiała na niej seks oralny z mężczyzną. Do akcji wkroczyli prawnicy, a policja stara się ustalić jak wideo trafiło do internetu.

Media prosiły ją o komentarz jak daje sobie radę po wycieku erotycznego materiału. Powiedziała, że jest silną kobietą i matką. Sądząc po tym jak rzuciła dziecięcym wózkiem, musi mieć tej siły rzeczywiście dużo.

ZOBACZ TEŻ: Aktorka porno zdradziła jak powstają filmy dla dorosłych

Zagłosuj

Czy Black Chyna powinna stracić dziecko?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze