Bohater "Chłopaków do wzięcia" pójdzie siedzieć. Próbował brutalnie zgwałcić własną babcię

Magdalena Barszczak
19.01.2018  12:00
Bohater "Chłopaków do wzięcia" próbował zgwałcić swoją babcię
Bohater "Chłopaków do wzięcia" próbował zgwałcić swoją babcię Fot: Pixabay.com

Zaprosiła wnuczka na obiad, a ten tak się jej odwdzięczył.

12 stycznia media obiegła wieść o śmierci bohatera show "Chłopaki do wzięcia" Romana Paszkowskiego. Teraz na jaw wychodzą wstrząsające fakty na temat innego uczestnika dokumentalnej telenoweli. Jak donosi "Gazeta Krakowska", 29-latek został skazany za próbę gwałtu na własnej babci.

Do szokującego incydentu doszło w listopadzie 2016 roku w jednej z podtarnowskich miejscowości. Tego dnia mężczyzna wypił z kolegą litr wódki. Po pracy udał się do babci, która zaprosiła go na gołąbki. Zamiast zapewnić seniorce miłą pogawędkę przy stole - wnuk zgotował jej horror.

Zaczął podduszać 79-latkę i uderzać jej głową o ścianę. Przewrócił babcię i ściągnął z niej ubranie, nie ukrywając zamiarów o podłożu seksualnym. Kobieta chciała nawet dać 29-latkowi pieniądze, by ten zaspokoił swoje potrzeby w agencji towarzyskiej, jednak ten odmówił. W końcu poszkodowanej udało się uciec. Schronienia udzielili jej sąsiedzi.

Bohater "Chłopaków do wzięcia" próbował zgwałcić swoją babcię
Bohater "Chłopaków do wzięcia" próbował zgwałcić swoją babcię Fot: Facebook.com/chlopakidowziecia

Jego związek nie przetrwał

Śledczy ustalili, że 29-latek nie ma zaburzeń seksualnych, ale nie kontroluje swoich zachowań po alkoholu. Być może dlatego rozpadł się jego związek z dziewczyną, którą poznał w programie "Chłopaki do wzięcia". Miał wobec niej poważne plany. Jak podaje Plotek.pl - można domniemywać, że sprawcą napaści jest Łukasz, mieszkaniec Borku w powiecie tarnobrzeskim

79-latka nie tylko doznała obrażeń fizycznych. Od momentu ataku przeżywa paniczny lęk przed wnukiem, którym się opiekowała. Mimo to wybaczyła mu. To było okolicznością łagodzącą przy wydawaniu wyroku.

Mężczyzna spędzi trzy lata w więzieniu. Prokurator chciał podwyższenia kary do 6 lat, ale Sąd Okręgowy w Tarnowie utrzymał swoją decyzję. Poza tym 29-latek musi zapłacić babci 5 tysięcy zł zadośćuczynienia za krzywdę. Zakazano mu też zbliżania się do 79-latki na odległość 30 metrów przez 10 lat.

Bohater "Chłopaków do wzięcia" próbował zgwałcić swoją babcię
Bohater "Chłopaków do wzięcia" próbował zgwałcić swoją babcię Fot: Facebook.com/chlopakidowziecia
Zagłosuj

Co sądzisz o wyroku za próbę gwałtu na babci?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze