Rzuciła modeling i została policjantką. "Angelina" będzie strzec miasto przed przestępczością

Magdalena Kulej
28.03.2018  13:15
Boryana Nazarova
Boryana Nazarova Fot: facebook.com / Boryana Nazarova

Lokalni chuligani nie mogą doczekać się interwencji. 

Boriana Nazarowa pochodzi z Kazanłyku w środkowej części Bułgarii. W swoim kraju słynie z wyjątkowej urody i kobiecych kształtów, a fani nazywają ją "bułgarską Angeliną". To od lat jedna z najgorętszych modelek w południowo-wschodniej Europie. Jej wdzięki na okładkach kolorowych magazynów doceniają też między innymi Turcy i Grecy.

Teraz swój urok modelka będzie prezentowała w zupełnie innym otoczeniu. Jak poinformował portal fakti.bg, Nazarowa postanowiła zrzucić ponętne bikini i przywdziać policyjny mundur.

ZOBACZ TAKZE: Seksowna modelka z Miami. Jest gorąco, więc zrzuca z siebie ciuszki

boriana
boriana Fot: youtube.com / Kirilka Hristova

Bułgarska piękność opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie w niebieskim uniformie. Nazarowa będzie odtąd patrolowała ulice swojego rodzinnego miasta, czym ucieszyła okolicznych mieszkańców płci męskiej.

Gratulacje! Wielu sukcesów! Daj im popalić! – pisze jedna ze znajomych Boriany. (facebook.com / Boryana Nazarova)

Nazarowa uczęszczała wcześniej do szkoły artystycznej. Po jej ukończeniu otrzymała propozycję pracy w modelingu, który szybko stał się dla niej sposobem na życie. Teraz swoją przyszłość widzi w szeregach policji. Przed 25-latką jeszcze szereg testów, ale ta podchodzi do nich z entuzjazmem. Jak mówi, lubi wyzwania i nie toleruje niesprawiedliwości.

Zobacz zdjęcia bułgarskiej modelki:

Przeczytaj więcej
Komentarze