Powstaje hotel dla piwoszy. Kranik będzie nawet pod prysznicem

Magdalena Kulej
22.02.2018  13:00
BrewDog otwiera hotel
BrewDog otwiera hotel Fot: twitter.com / @BrewDog

To miejsce, w którym zapasy trunku nigdy się nie kończą.

BrewDog planuje rozszerzyć swoją działalność o zupełnie nowe usługi. Szkocki browar będzie wkrótce oferował swoim klientom noclegi.

Jak podaje telegraph.co.uk, firma ogłosiła, że otworzy hotel dla pasjonatów piwa. Pensjonat pod szyldem DogHouse będzie mieścił się przy głównej siedzibie browaru, w szkockim Ellon w Aberdeenshire.

DogHouse to nasz prezent dla koneserów, którzy specjalnie przyjeżdżają do Aberdeenshire, żeby odwiedzić nasz browar – powiedział współzałożyciel BrewDog, James Watt. (telegraph.co.uk)

DogHouse-1
DogHouse-1 Fot: twitter.com / @BrewDog

Na miłośników piwa pielgrzymujących do Ellon będzie czekać 26 pokoi z widokiem na nową warzelnię. W każdym z nich znajdzie się kranik z zimnym piwem PUNK IPA i piwo do picia pod prysznicem.

Każdy, kto się tu zatrzyma, zostanie obudzony przez zapach piwa, więc nie trzeba nastawiać budzików – opisuje firma. (brewdog.com)

Hotel ma zostać otwarty w pierwszej połowie 2019 roku. Ceny za nocleg nie są jeszcze znane. Stały dostęp do złocistego napoju może jednak sugerować, że koszt pobytu w pensjonacie będzie co najmniej wysoki.

Swój lokal BrewDog ma również w Warszawie. Jeśli więc pomysł przyjmie się na Wyspach, być może szansę na nocleg w krainie chmielem płynącej będą mieli również spragnieni Polacy. 

piwo
Zagłosuj

Zapłaciłbyś za nocleg w browarze?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze