Szokujące zdjęcie klientki w Biedronce. "Chcą zmylić kupujących"

Magdalena Barszczak
07.03.2018  11:45
Brud i pleśń w lodówce w Biedronce. Jeronimo Martins: sklep działa normalnie
Brud i pleśń w lodówce w Biedronce. Jeronimo Martins: sklep działa normalnie Fot: Reporter

Jeronimo Martins: sklep działa normalnie.

Czytelniczka "Tygodnika Podhalańskiego" wysłała redakcji zdjęcie brudnej lodówki w BiedronceGdzie jest sanepid? - pytała pani Anna. Jej zdaniem pracownicy robili wszystko, by ukryć skandaliczne warunki przechowywania żywności przed klientami.

Lady są brudne, obrośnięte pleśnią. Na kratkach rozciągnięty jest papier, by ukryć panujący pod nim brud - niedostępny na pierwszy rzut oka - by zmylić kupujących. Czy takie warunki są normalne? Gdzie jest kierownik sklepu, który nie reaguje na brak czystości w sklepie? - pisała oburzona internautka.

Wygląd sklepowego wyposażenia rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia. Pod kratką, w której przechowuje się mięso, widać plamy czarne od brudu i pleśni. Zdjęcie umieszczone w internecie oburzyło internautów.

Polecam wycieczkę do Leclerca w Nowym Targu, widoki bardzo zbliżone - oceniła Jagna. (24tp.pl)

Brudno wszędzie. Dawniej tego nie było. I Jaki wniosek? Turyści zjedzą wszystko? Skandal! - oburzała się Małgorzata. (Facebook.com/tygodnikpodhalanski)

Przecież to gotowa epidemia. Tak się syf przykrywa. Masakra - dodała Jolanta. (Facebook.com/tygodnikpodhalanski)

"Poproszą pracowników, by dokładniej dbali o czystość"

Dziennikarze "Tygodnika Podhalańskiego" poprosili o komentarz Jeronimo Martins. I uzyskali odpowiedź.

Z naszych ustaleń wynika, że wskazany sklep funkcjonuje normalnie, a produkty przechowywane są w sposób prawidłowy. Oczywiście zwróciliśmy uwagę pracownikom, aby jeszcze dokładniej dbali o czystość i ekspozycję artykułów - napisali przedstawiciele firmy. (24tp.pl)

Dodali, że po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie przeprowadzili kontrolę w sklepie w Zakopanem. Nie mają jednak zastrzeżeń ani uwag dotyczących tej konkretnej placówki. 

Biedronka
Biedronka Fot: Reporter

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Popierasz zakaz handlu w niedziele?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze