Cejrowski ostro o "Tęczowym piątku". Wpłynęło 466 skarg [WIDEO]

Wojciech Kozicki
31.10.2018  10:30
Wojciech Cejrowski i Michał Rachoń w "Minęła dwudziesta" w TVP
Wojciech Cejrowski i Michał Rachoń w "Minęła dwudziesta" w TVP Fot: Youtube.com/Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski i kolejny skandal? Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji otrzymała skargi na gwiazdę, która podróżuje boso przez świat. Podróżnik skrytykował „Tęczowy piątek” w programie „Minęła dwudziesta” w TVP, który prowadzi Michał Rachoń.

Jak podaje onet.pl, KRRiT otrzymała 466 skarg od osób prywatnych. To efekt akcji „Okaż sprzeciw”, której pomysłodawcy (organizacja Miłość nie Wyklucza) namawiają właśnie do składania skarg na publicystę. Nie zgadzają się z jego bezkompromisową opinią na temat „Tęczowego piątku”.

ZOBACZ TEŻ: Wojciech Cejrowski i recenzja filmu "Kler"

To szkolenie uczniów do zboczonych czynności seksualnych i atak pedofilski. Wybierają się do szkół robić „zboczony piątek”. Idą do szkół, by proponować małym dzieciom wychowanie seksualne, którego nie ma w programie nauczania. Jedna pani do mnie napisała, że 7-letni synek powiedział jej o zaleceniu, by chłopcy przychodzili do szkoły w spódniczkach. Jakiś zboczony dziad będzie im opowiadał o swoim zboczeniu. To powinno być ścigane – powiedział Cejrowski w programie „Minęła dwudziesta”. (youtube.com/Wojciech Cejrowski)

Wojciech Cejrowski w TVP

Zdaniem pomysłodawców akcji, Cejrowski i TVP powielają homofobiczne kłamstwa, a także szerzą nienawiść. Najwyraźniej wiele osób uważa podobnie, o czym świadczą setki skarg. Teraz KRRiT musi wystąpić do nadawcy o stanowisko dotyczące postawionych zarzutów.

Rodzice, zadzwońcie do szkoły, upewnić się, że obleśny dziad nie przyjdzie jutro molestować waszych dzieci – zaapelował podczas programu Wojciech Cejrowski. (youtube.com/Wojciech Cejrowski)

Czy Cejrowski poniesie konsekwencje za swoją wypowiedź? Warto przypomnieć, że „Tęczowy piątek” został skrytykowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

ZOBACZ TEŻ: Tadeusz Rydzyk kontra "Tęczowy piątek"

Wojciech Cejrowski i Michał Rachoń kontra "Tęczowy piątek":

Przeczytaj więcej
Komentarze