Koszulki reprezentacji Polski na MŚ 2018. Cena taka, że lepiej wziąć kredyt

Wojciech Kozicki
30.03.2018  10:46
Lewandowski i oficjalna koszulka reprezentacja Polski
Lewandowski i oficjalna koszulka reprezentacja Polski Fot: East News/Krzysztof Kaniewski/REPORTER

Kibice wściekli. PZPN obrywa, a Zbigniew Boniek się tłumaczy.

Pojawiły się nowe koszulki reprezentacji Polski w związku z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Jeśli jednak ktoś chce mieć taki sam strój jak Robert Lewandowski, również powinien sporo zarabiać. To najdroższa koszulka meczowa w historii.

Jak podają sportowefakty.wp.pl, cena nowej koszulki to prawie 600 złotych. Wersja domowa w białym kolorze to 569 złotych. Za dodatkowy nadruk, np. z nazwiskiem na plecach trzeba dopłacić 15 złotych i 15 złotych za numer. Możne je kupić w oficjalnym sklepie kibica. Piłkarze wystąpili już w nowych strojach m.in. na meczu z Nigerią.

Prezes Zbigniew Boniek postanowił bronić się przed krytyką. Twierdzi, że to nie PZPN odpowiada za cenę koszulek. Ma być ona narzucona przez producenta. Wspomniany serwis poprosił firmę Nike o wypowiedź w tej sprawie, ale odmówiła komentarza.

Cena oficjalnych koszulek na mundial

Internauci nie zostawili na PZPN suchej nitki. Uważają, że ceny koszulek są stanowczo za wysokie. Zwracają uwagę, że można je nabyć przez angielską stronę Nike za niższą cenę i bez dopłaty za nadruk. Żądają wyjaśnień.

PZPN tylko kasę zbiera. Po co wy jesteście? – pyta uomini d’onore. (twitter.com/Zbigniew Boniek)

To teraz prezes powinien podpisać kontrakt reklamowy z jakimiś kredytami chwilówkami. Mogą się przydać kibicom chcącym kupić nową koszulkę – sugeruje Mikołaj. (twitter.com/Zbigniew Boniek)

Skoro PZPN nie ustala cen, to dlaczego tam sama koszulka jest do kupienia w Anglii za ok. 260 złotych? – pyta Rafał. (twitter.com/Zbigniew Boniek)

Sommelier pana prezesa mówi, że jest tyle warta, więc na ch*j drążyć temat? – skomentował Wojtek. (twitter.com/Zbigniew Boniek)

Jak podaje sport.pl, kibice z mniej zasobnymi portfelami mogą kupić koszulki wyjazdowe. Cena takiego trykotu to jedynie 349 złotych. Portal przypomina również, że oficjalna koszulka meczowa z Euro 2016 kosztowała 329 złotych.

ZOBACZ TEŻ: Kibice piłki nożnej poszli w góry z szalikami zamiast latarek. Uratował ich TOPR

Nigeria mecz reprezentacja Polski koszulki
Zagłosuj

Czy kupisz tak drogą koszulkę reprezentacji Polski?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze