„Najlepsze polskie piersi” mieszkają za oceanem. Charlie Riina rozpala na Instagramie

Magdalena Kulej
06.04.2018  11:47
charlie riina
charlie riina Fot: instagram.com/charlieriina

Zawrotną karierę robi m.in. w Playboyu.

Charlie Riina jest w sieci prawdziwą gwiazdą. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę nazywa się Ania Krosińska i pochodzi z Gliwic.

Karierę robi jednak głównie za oceanem. Modelka mieszka na stałe w Kanadzie, gdzie znakomicie się jej powodzi. Na swoim koncie ma już m.in. tytuły Miss Playboy Lingerie, Miss Toronto i Miss Hawaii Tropic.

Jej zmysłowe zdjęcia, miseczka C i perfekcyjne wymiary (81-61-86) rozgrzewają panów na całym świecie. Pojawiły się m.in. w licznych międzynarodowych wydaniach Playboya. 

Znana jest też w swojej ojczyźnie, bo w edycji polskiej magazynu wystąpiła w lipcu 2015 roku. Jak mówią rodacy, to prawdopodobnie "najlepsze polskie piersi".

ZOBACZ TEŻ: Polska Angelina Jolie zamieniła piersi w pisanki

Zachwycająca Charlie Riina

Poza sukcesami w modelingu Krosińska ma też inne pasje. W Toronto zajmuje się handlem nieruchomościami. Wolne chwile spędza przede wszystkim na partyjkach szachów. Jak sama opowiadała w Playboyu, gry nauczyła się od dziadka mając 6 lat. Ania szybko złapała szachowego bakcyla i już w Kanadzie zdobyła kilka nagród w prestiżowych zawodach.

Jeśli więc ktokolwiek będzie kiedyś podawał w wątpliwość urodę i inteligencję Polek, warto przypomnieć sobie o pseudonimie Charlie Riina.

ZOBACZ TEŻ: Ostra sesja Rubik. Pokazała waginę i piersi

Zobacz pikantne zdjęcia Ani Krosińskiej:

Przeczytaj więcej
Komentarze