To ma być największa orgia na świecie. Ruszyły zapisy [18+]

Wojciech Kozicki
11.05.2018  09:54
Seks orgia impreza sex party cena samotni
Seks orgia impreza sex party cena samotni Fot: Sincityplay.com

Impreza na bogato. Organizatorzy zamierzają pobić erotyczny rekord świata.

Największa na świecie seks-impreza. Firma Menage Life zaprasza do Las Vegas na Sin City 8. Chce, aby była to rekordowa erotyczna orgia. Organizatorzy mają nadzieję, że na figlach zjawi się ponad tysiąc osób. Poprzednią imprezę reklamowało hasło "cum, be a part of history".

Płatny seks – samotne kobiety, samotni panowie

Jak podaje sincityplay.com, wciąż trwają zapisy na seks party. Cena karnetu to 25 dolarów dla samotnych kobiet (singel female pass). Dla par wynosi ona 200 dolarów.

Seks dla samotnych mężczyzn? Niestety, nie będą wpuszczani. Na stronie internetowej wydarzenia zapowiedziano, że impreza będzie "100% topless". Odbędą się także warsztaty erotyczne, "zawody zdzir", znajdzie się też coś dla osób mających fetysze seksualne

Organizatorzy sugerują, że każdy powinien być na imprezie z partnerem.

Sex impreza, bezpieczny seks

Sex party odbędzie się w hotelu Embassy Suites. Organizatorzy zapowiedzieli, że zamieni się on w prywatny erotyczny kurort. Zadbają także o bezpieczeństwo. Uczestnicy otrzymają darmowe prezerwatywy. W ramach karnetu dostaną tez ręczniki, lubrykanty, żele do dezynfekcji oraz maski zakrywające połowę twarzy.

ZOBACZ TEŻ: Erotyczne wczasy – seks, narkotyki i alkohol bez limitu

Seksualny rekord

Jak podaje fakt.pl, sądząc po frekwencji poprzednich edycji, może zjawić się sporo osób. W 2006 roku w Tokio na seks grupowy przybyło 500 osób. Księga Rekordów Guinnessa nie jest jednak tej imprezie pisana. Ogłoszono oficjalnie, że obserwatorzy nie pojawia się na zbiorowym seksie.

Playboy, Hugh Hefner, seks w basenie

Festiwal seksu będzie miał także dodatkową atrakcję. Odbędzie się impreza na basenie. Poświęcona będzie ikonie Playboya Hugh Hefnerowi.

ZOBACZ TEŻ: Bogacz następcą Hugh Hefnera? Wrzuca do sieci zdjęcia z dzikich seks imprez

sin city 8 las vegas seks rekord party sex impreza
sin city 8 las vegas seks rekord party sex impreza Fot: sincityplay.com
Zagłosuj

Czy chciałbyś wziąć udział w Sin City 8?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze