iPhone wybuchł klientce w rękach. Dostała płomieniami w twarz

Magdalena Kulej
09.04.2018  13:48
iPhone eksplozja
iPhone eksplozja Fot: LiveLeak.com / NewsFlare

To już kolejny przypadek eksplozji iPhone'a. 

Nagranie z monitoringu w jednym ze sklepów w chińskim Szanghaju pokazuje przerażający moment wybuchu iPhone’a. Telefon znajdował się wówczas w dłoni klientki.

Jak podaje khaleejtimes.com, kobieta udała się do serwisu ze swoim urządzeniem, bo jego ładowanie zajmowało zbyt wiele czasu. Gdy przy ladzie starała się wymienić baterię w telefonie, ta dosłownie eksplodowała jej w rękach.  

Na zamieszczonym w sieci filmie widać wyraźnie, jak siła wybuchu odrzuca kobietę do tyłu, a płomienie przykrywają jej twarz. Klientka sklepu została natychmiast zabrana do szpitala. Na chwilę obecną wiadomo na pewno, że ma poparzone ramię. Lokalne media nie podały informacji o innych obrażeniach.

iPhone wybuchł po raz kolejny

To nie pierwszy raz, gdy korzystanie z iPhone’a powoduje mniej lub bardziej groźne urazy. Od początku roku odnotowano już co najmniej kilka podobnych przypadków.

Tylko w styczniu w Szwajcarii z powodu awarii baterii Apple ewakuowało cały sklep, z kolei w Chinach klient ugryzł telefon, co spowodowało eksplozję. Coraz więcej użytkowników uskarża się również na to, że telefon wyrywa im włosy.

Zobacz, jak bateria iPhone'a wybuchła klientce w dłoni:

Zagłosuj

Co sądzisz o cenach iPhone'ów?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze