Nastolatek zniósł 20 jaj. „Urodził” na oczach lekarzy

Wojciech Kozicki
22.02.2018  09:57
Chłopak składa jaja z odbytu
Chłopak składa jaja z odbytu Fot: Twitter.com/Arianna

Wszystkie wyszyły z jednego otworu w jego ciele.

Akmal ma 14 lat i pochodzi z indonezyjskiej miejscowości Gowa. Twierdzi, że od 2016 roku zniósł 18 jaj podobnych do kurzych. „Ciąże” najwyraźniej nie przebiegały prawidłowo, ponieważ z odbytu wyciskał wadliwy nabiał. Ojciec chłopaka Rusli powiedział, że po rozbiciu jaja były albo pełne żółtka, albo pełne białka.

Jak podaje dailymail.co.uk, lekarze nie chcieli wierzyć w historię Akmala. Zatrzymali go w szpitalu Syekh Yusuf, a na ich oczach spomiędzy jego pośladków wyskoczyły 2 jajka. Dostrzegli je także wcześniej na prześwietleniu. Nadal są jednak podejrzliwi i twierdzą, że mogą być kurze.

Podejrzewamy, że nie znosił ich sam. Być może wcześniej umieszczał je sobie w układzie trawiennym. Nie mamy jednak na to dowodów – powiedział rzecznik szpitala Muhammad Taslim. (dailymail.co.uk)

Rusli broni syna. Twierdzi, że nie byłby w stanie połknąć jaj w całości. Zapewnia również, że w grę nie wchodzi magia. Jest kapłanem w wiosce i wiedziałby, gdyby jajka pojawiały się w ciele za sprawą czarów.

Nastolatek z Indonezjii twierdzi, że w jego organizmie tworzą się jaja podobne do kurzych - napisało CNN Indonesia Daily na swoim Twitterze.

Jajcarz z Dżakarty

Dailymail.co.uk sugeruje, by teraz Akmal nauczył się „rodzić” bekon. Jego rodzina mogłaby wówczas cieszyć się pełnym zestawem śniadaniowym.

To nie pierwszy taki przypadek w Indonezji. Senior Kakek Sinin in Tanjung Wangi Z Dżakarty Północnej składa jaja od 1998 roku. Twierdzi, że średnio raz na trzy miesiące wyskakują z jego tylnej części ciała. Szukał pomocy w szpitalu i na policji, ale nikt nie potraktował go poważnie.

znoszenie jaj

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy twoim zdaniem Akmal naprawdę znosi jaja?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze