Chorwaci też mają swoją „Miss Mundialu”. Świat oszalał na jej punkcie

Magdalena Kulej
19.06.2018  10:25
Chorwaci też mają swoją „Miss Mundialu”. Świat oszalał na jej punkcie
Chorwaci też mają swoją „Miss Mundialu”. Świat oszalał na jej punkcie Fot: instagram.com/knolldoll/

O tytuł będzie rywalizować m.in. z Polką. 

Reprezentacja Chorwacji pokonała w swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Nigerię 2:0. Na trybunach wiwatowały rzesze uradowanych kibiców, ale uwadze fotoreporterów nie uszła szczególnie jedna z dopingujących.

Bo tak, jak niegdyś kibicowała polskiej reprezentacji Natalia Siwiec czy obecnie Karolina Emus, tak za Chorwatów kciuki trzyma Ivana Knoll. Według światowych mediów, ta piękna Słowianka ma całkiem spore szanse zasłynąć jako Miss Mundialu 2018.

Jak informuje portal dnevnik.hr, Ivana ma 26 lat i jest… cheerladerką. Rodacy już wcześniej zdążyli docenić jej urodowe walory, bo 2 lata temu wzięła udział w konkursie Miss Chorwacji. W rzeczywistości jednak Knoll ma korzenie niemieckie. W przeszłości mieszkała też w Bośni i Hercegowinie, ale to z Zagrzebiem jest związana od kilku ostatnich lat.

Wdzięki Ivany można tez podziwiać w sieci. Zainteresowanie dziewczyną na Instagramie wzrosło nagle po 16 czerwca, gdy pojawiła się na stadionie w Kaliningradzie. Jak sama przyznaje, przyszła wspierać swoją drużynę i jest „zszokowana” zainteresowaniem fotoreporterów.

ZOBACZ TAKŻE: Rosyjski „Playboy” zaprezentował własną reprezentację na mundial 

Zobacz zdjęcia kandydatki na Miss Mundialu 2018. Oto Ivana Knoll:

Przeczytaj więcej
Komentarze