Gwiazda pokazała swoją prawdziwą twarz. Bez makijażu nawet fani jej nie poznali

Magdalena Kulej
27.03.2018  14:49
Christina Aguilera
Christina Aguilera Fot: instagram.com / papermagazine

Ta sesja zdjęciowa wywarła na internautach ogromne wrażenie.

Christina Aguilera dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Gwiazda od zawsze stawiała na mocny, często wyzywający makijaż i odważnie prezentowała swoje wdzięki. Tym razem jest na językach całego świata, bo zrobiła coś, czego nikt się po niej nie spodziewał.

37-letnia Xtina zapozowała bez makijażu. Okazji, by zobaczyć ją w tak naturalnej odsłonie było niewiele. Jak podaje cnn.com, piosenkarka wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Paper”. Fani nie dowierzają i pytają, gdzie podziała się seksowna blondynka z teledysku „Dirty”. Wygląda na to, że zmyła się wraz z warstwami kolorowych kosmetyków, które zwykle spływały po jej twarzy.

Zawsze byłam kimś, kto uwielbia eksperymenty, teatralność, kocha tworzyć fabułę i odgrywać role na scenie. Jestem artystką z natury. Ale jestem w takim miejscu, nawet muzycznie, gdzie zrzucenie tego wszystkiego jest wyzwalające – powiedziała. (cnn.com)

xtina
xtina Fot: instagram.com / refined.aesthetics

Choć Christina pozuje nago, zdjęcia nie ociekają seksem. Jej naturalne piękno wywarło na internautach ogromne wrażenie, choć przyznają też, że na zaprezentowanych fotografiach ciężko ją rozpoznać.

Czy to na pewno Christina? Gdybyście tego nie napisali, nigdy bym nie powiedziała, że to ona! – pisze Laurene. (instagram.com / papermagazine)

Wow! Wygląda o wiele lepiej niż w makijażu! Wygląda tak młodo! – dodaje Colin. (instagram.com / papermagazine)

Mam nadzieję, że jej płyta będzie brzmiała tak, jak wygląda ta okładka – pisze Sean. (instagram.com / papermagazine)

Album faktycznie ma się pojawić. Choć artystka o wiele rzadziej niż przed laty udziela się publicznie, a swoją ostatnią płytę wydała w 2012 roku, można spodziewać się kolejnej. Aguilera od miesięcy zapowiada, że pracuje nad nowym materiałem.

Zobacz efekty współpracy Christiny Aguilery i magazynu "Paper":

Przeczytaj więcej
Komentarze