"Ciężarna" przemycała 1 kg marihuany w waginie. „Pilnie potrzebuję aborcji”

Magdalena Kulej
25.05.2018  13:59
"Ciężarna" przemycała 1 kg marihuany w waginie. „Pilnie potrzebuję aborcji”
"Ciężarna" przemycała 1 kg marihuany w waginie. „Pilnie potrzebuję aborcji” Fot: twitter.com/c4jimenez

Lekarze nie byli w stanie znaleźć dziecka kobiety. 

W niedzielę 20 maja 37-letnia Gloria zgłosiła się do szpitala Rubén Leñero w mieście Meksyk z ostrym bólem brzucha. Jak twierdziła, dziecko, którego się spodziewa, nie porusza się, a ona… pilnie potrzebuje aborcji.

Jak donosi periodicocentral.mx, lekarze postanowili działać natychmiast i zabrali kobietę na badania. Nie potrafili jej pomóc, bo pomimo starań nie wykryli bicia serca dziecka.

Po wykonaniu zdjęć USG zaniemówili. W ciele Glorii wykryli dziwne grudki, których nie byli w stanie zidentyfikować. Kobietę przetransportowano więc do szpitala specjalizującego się w ginekologii i położnictwie. Tam lekarze dokonali kolejnego zaskakującego odkrycia.

W pochwie Meksykanki znaleziono przyczynę ostrego bólu brzucha - kilogram marihuany. Konopie owinięte taśma klejącą zmieszane były jeszcze z ziemią, przez co zakłada się, że zioło było świeżo zebrane.

ZOBACZ TAKŻE: Zatrzymano 30-latka z marihuaną. Twierdzi, że to przyprawa do masła 

Ukryta marihuana 

Zgodnie z pierwotnym życzeniem pacjentki przeprowadzono „aborcję”. Chirurg odpowiedzialny za zabieg, Lourdes Yánez, przekazał narkotyk Ministerstwu Spraw Publicznych.

Gloria trafiła do szpitala, prosząc o pomoc i twierdząc, że poroni. W rzeczywistości ukrywała całą tę marihuanę w swojej waginie! Trzeba było operować, by ją uratować. Prokuratura liczy na to, że wydobrzeje, żeby móc ja aresztować – napisał meksykański dziennikarz Carlos Jiménez.

Kobieta odmówiła złożenia wyjaśnień w sprawie i aktualnie jest pod obserwacją. Władze zakładają, że marihuanę planowała dostarczyć do więzienia w stolicy kraju. Sprawa jest w toku.

ZOBACZ TAKŻE: Przemycali marihuanę w materacu w dobrej cenie

Zagłosuj

Zażywałeś kiedykolwiek narkotyki?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze