„Milioner” przebrał się za bezdomnego. Zrobił test obsłudze restauracji

Wojciech Kozicki
22.02.2018  11:38
Youtuber zrobił prank w restauracji
Youtuber zrobił prank w restauracji Fot: Youtube.com/Coby Persin

Do akcji wkroczył Ronaldo z walizką pieniędzy.

Coby Persin jest 23-letnią gwiazdą internetu. Zasłynął „prankami”. W jednym ze swoich filmów przebrał się za bezdomnego i udał się do restauracji na Florydzie. Jak podaje dailymail.co.uk, postanowił przeprowadzić społeczny eksperyment.

Chciał sprawdzić jak potraktuje go obsługa lokalu. Poprosił o wpuszczenie do środka i stolik dla niego oraz dla jego przyjaciela Ronaldo. Odmówiono mu wstępu.

To miejsce jest za drogie dla ciebie. Nie obsłużymy cię – powiedział pracownik restauracji. (dailymail.co.uk)

Persin nalegał, by chociaż pokazano mu menu. Zapewniał, że ma dużo pieniędzy, ale poproszono go, by się oddalił. Zasugerowano mu nawet żeby zjadł lepiej posiłek w sieci McDonald’s.

Walizka pełna pieniędzy

Persin wyciągnął telefon i zadzwonił po swojego szofera Ronaldo. Po chwili pod lokal podjechał luksusowy biały Rolls Royce. Kierowca podał youtuberowi walizkę pełną pieniędzy, które pokazał pracownikowi restauracji.

Mówiłem ci, że jestem bogaty. Niestety, niesłusznie oceniłeś książkę po okładce. Mógłbym kupić tę knajpę i cię zwolnić - powiedział Persin. (dailymail.co.uk)

Persin wsiadł do samochodu i odjechał wraz z Ronaldo. Udali się na steki do innego lokalu. Wkrótce na kanale youtubera ukazał się film z eksperymentu. W ciągu tygodnia obejrzało go 850 tys. widzów.

Youtuber udaje bezdomnego:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy wpuściłbyś bezdomnego do restauracji?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze