Twierdzi, że przybył z przyszłości. Przebadano go wykrywaczem kłamstw

Wojciech Kozicki
15.02.2018  13:31
Podróże w czasie i Donald Trump
Podróże w czasie i Donald Trump Fot: Youtube.com/ApexTV, Facebook.com/Donald J Trump

Cofnął się w czasie, by ostrzec ludzkość.

Noah twierdzi, że pochodzi z roku 2030. Powiedział, że Donald Trump zostanie ponownie prezydentem Stanów Zjednoczonych. Ostrzegł również, że ludzkość czeka katastrofa, ponieważ władzę nad światem przejmie sztuczna inteligencja.

Jak podaje dailymail.co.uk, ma też dobrą wiadomość. W 2028 roku ludzie dotrą na Marsa. Wygląda na to, że nowe rodzaje napędów Muska zdadzą rezultat.

W jego czasach tradycyjne pieniądze nadal są w użyciu, ale ogromną popularnością cieszy się bitcoin. Samochody elektryczne dorównały tradycyjnym. W 2030 roku urząd prezydenta USA objęła Yolanda Renee King. Jej dziadek to Martin Luther King Jr.

donald trump 4

To ona ma zostać prezydentem USA:

Wykrywacz kłamstw

Opowieść Noah opublikował kanał ApexTV w serwisie youtube.com. Głos przybysza zniekształcono, a twarz zamazano. Wyznał, że wiele ryzykował cofając się w czasie i boi się o swoje życie. 

Mężczyzna twierdzi, że miał 50 lat. Wziął jednak lekarstwo na anoreksję. Stał się wówczas 25-latkiem.

Niektórzy twierdzą, że Noah zmyśla. Jednak podczas nagrywania filmu był podłączony do wariografu. Urządzenie wykazało, że mówił prawdę.

Osoba przeprowadzająca wywiad zasugerowała, by podróżnik opowiedział o rzeczach, które wydarzą się w niedalekiej przyszłości. To byłby niezaprzeczalny dowód na to, że mówi prawdę.

Nie mogę tego zrobić. Doprowadziłbym do paradoksu czasowego - odmówił mężczyzna z przyszłości. (youtube.com/ApexTV)

Być może ludzkość ma szanse na przetrwanie. Ten sam kanał w serwisie youtube.com opublikował wcześniej wywiad z mężczyzną, który opowiedział jak będzie wyglądała przyszłość za 4 tys. lat. Jego zdaniem ludzie połączą się ze sztuczną inteligencją i staną się jedną istotą.

Twierdzi, że przybył z przyszłości:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy twoim zdaniem Noah mówił prawdę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze