Niedźwiedź w cyrku się zbuntował. Skatowali go na oczach dzieci [WIDEO]

Wojciech Kozicki
20.06.2018  11:05
atak niedźwiedź cyrk rosja
atak niedźwiedź cyrk rosja Fot: Youtube.com/Headline News

Miś miał dość wygłupów. Postanowił walczyć.

Zwierzęta w cyrku niejednokrotnie zmuszane są do wykonywania różnych sztuczek. W sieci pojawiło się nagranie z rosyjskiego cyrku, na którym widać niedźwiedzia na deskorolce. Kazano mu zjeżdżać na niej z rampy, ale zbuntował się. Widzowie (także dzieci) byli świadkami jak wymierzono mu surową karę.

Atak niedźwiedzia

Pracownicy zoo zaczęli brutalnie bić niedźwiedzia kijami i krzyczeć na niego. Zwierzę postanowiło walczyć. Rzuciło się na jednego z opiekunów i przygwoździło go do ziemi. Sytuacja była niebezpieczna, ponieważ widzów i drapieżnika nie oddziały żadne barierki.

ZOBACZ TEŻ: Śmierć akrobaty w cyrku [WIDEO]

Jedna z opiekunek niedźwiedzia brunatnego wkroczyła do akcji. Założyła mu uprząż na szyję i zdołała go uspokoić. Podobno już przed występem buntował się i wyraźnie nie chciał pojawić się na arenie.

Do incydentu doszło w Rosji w regionie wołgogradzkim w miejscowości Olkhovka. Jak podaje ladbible.com, cyrk przyjechał z Petersburga. Po ataku niedźwiedzia został na dłużej w miejscowości, ale nie było wielu chętnych na zobaczenie kolejnych przedstawień.

ZOBACZ TEŻ: Niedźwiedź polarny umierał z głodu przed kamerą

Niedźwiedź brutalnie pobity w rosyjskim cyrku:

Zagłosuj

Czy zwierzęta powinny występować w cyrku?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze