Wypadek armii USA w Polsce. Płonąca ciężarówka na autostradzie [WIDEO]

Wojciech Kozicki
13.04.2018  13:10
płonąca ciężarówka armii usa w Polsce
płonąca ciężarówka armii usa w Polsce Fot: Youtube.com/Xtreme Poland

"Jak tak dalej pójdzie, pokonają się sami".

Wbrew pozorom to nie scena z amerykańskiego filmu sensacyjnego. 11 kwietnia na polskiej autostradzie A2, między Trzcielem a Jordanowem, w płomieniach stanęła amerykańska cysterna wojskowa

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 9. Akcja gaszenia pojazdu została zakończona. Przekazaliśmy sprawę Żandarmerii Wojskowej – powiedziała asp. Justyna Łętowska z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu. (polsatnews.pl)

Jak podaje polsanews.pl, eksplozji nie było, pożar udało się ugasić, a żołnierzom nic się nie stało (uciekli na pobocze). Być może do tragedii nie doszło, ponieważ cysterna przewoziła wodę. Jadący za nią kierowca zarejestrował to na filmie i opublikował w internecie.

Wypadki armii USA w Polsce

Internauci nie zostawili na armii USA suchej nitki. Uważają, że nie potrzeba militarnego przeciwnika, by ją rozgromić

Jak tak dalej pójdzie, to armia USA w Polsce sama się pokona bez żadnego wystrzału – uważa Krzysztof. (facebook.com/Nowa Silna Polska)

Chcą z Rosją wojować, a po prostych drogach nie umieją jeździć – twierdzi Adam. (facebook.com/Nowa Silna Polska)

Najpotężniejsza armia świata? Strach im dać do ręki atrapę granatu, bo wybiją pół jednostki – skomentował audis6m. (youtube.com/ExperimentBoomHouse)

Jak te osły poleciały na Księżyc i wróciły? – pyta Luk Sky. (youtube.com/ExperimentBoomHouse)

To nie pierwszy wypadek z udziałem pojazdu amerykańskiej armii w Polsce. W 2017 roku samochody z USA zostały pokonane przez polski rów. Ugrzęzły w błocie na prowincji i nie uratował ich nawet holownik. Pomógł dopiero polski cywilny sprzęt.

Płonąca cysterna na autostradzie:

Zagłosuj

Czy przeszkadza ci armia USA w Polsce?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze