Dla żartu wepchnęła koleżankę pod autobus. Dostała mandat

Magdalena Kulej
17.04.2018  12:58
Czechowice-Dziedzice. Nastolatka wepchnęła koleżankę pod autobus
Czechowice-Dziedzice. Nastolatka wepchnęła koleżankę pod autobus Fot: youtube.com/ czechowicetv

Ta sprawa może jednak zakończyć się inaczej.

Kamera monitoringu zarejestrowała groźnie wyglądające zdarzenie. W czwartek 12 kwietnia przed godziną 19.00 na ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach 17-latka dla żartu wepchnęła swoją koleżankę pod koła autobusu.

Jak poinformował „Super Express”, dwie nastolatki wygłupiały się spacerując chodnikiem. W pewnym momencie jedna z nich agresywnie szturchnęła koleżankę. Uderzenie było na tyle silne, że dziewczyna straciła równowagę i wpadła wprost pod przejeżdżający autobus komunikacji miejskiej. 

52-letni kierowca autobusu MZK z Bielska-Białej natychmiast zatrzymał się i wezwał pogotowie oraz policję. Okazało się, że nastolatka miała dużo szczęścia i nie odniosła żadnych poważnych obrażeń. Skończyło się więc na strachu.

ZOBACZ TAKŻE: Nastolatka pobita na długiej przerwie. Uczniowie zamiast pomóc, nagrywali

Fatalny żart nastolatki

Inaczej rysuje się sprawa „dowcipnej” koleżanki. Początkowo 17-latka otrzymała mandat w kwocie 300 złotych za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Funkcjonariusze uznali „żart” za wykroczenie.

Z ich zdaniem nie zgodził się jednak komendant policji w Bielsku-Białej. Ten skierował do sądu wniosek o anulowanie mandatu. Jego zdaniem dziewczyna popełniła przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu. Ma zamiar wszcząć postępowanie.

ZOBACZ TAKŻE: Nastolatka brutalnie pobita przez koleżankę. Błagała o pomoc, ale nikt nie zareagował

Zobacz, jak nastolatka wpycha koleżankę pod autobus:

Zagłosuj

Czy nastolatka powinna ponieść konsekwencje?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze