"Żywa" Barbie planuje kolejne operacje. Jej obsesja kosztuje ją prawie 5 tys. zł miesięcznie

Magdalena Barszczak
21.02.2018  16:43
Czeska "żywa" Barbie podbija sieć. Powiększyła biust, planuje kolejne zabiegi
Czeska "żywa" Barbie podbija sieć. Powiększyła biust, planuje kolejne zabiegi Fot: Instagram.com/lolotabella

Nastolatka spełnia swoje marzenia.

Gabriela Jirackova już jako 16-latka marzyła o tym, by zostać Barbie. 18-latka z Czech zrobiła w tym kierunku bardzo wiele. Przedłużyła włosy, pogrubiła rzęsy, wypełniła wargi i zafundowała sobie makijaż permanentny. Ale chce więcej.

Mieszkanka Pragi nie wierzy w naturalny wygląd, bo na świecie nie ma nic naturalnego. Niedawno poddała się pierwszej operacji plastycznej. Powiększyła biust z rozmiaru C do G. Teraz czuje się bardziej seksowna. Planuje jeszcze usunąć żebra i wszczepić implanty w pośladki.

Takie zabiegi kosztują. Gabriela przyznała, że miesięcznie na upodobnienie się do swojej idolki przeznacza 1000 funtów (ok. 4700 zł). Co ciekawe, to rodzice finansują jej zachcianki. Martwią się, ale szanują wybory córki - donosi metro.co.uk.

Czeska Barbie Gabriela Jirackova
Czeska Barbie Gabriela Jirackova Fot: Youtube.com/Barcroft TV

Skąd pomysł, by zostać "żywą" Barbie? 18-latka inspiracje czerpie z życia. Już jako dziewczynka miała pokaźną kolekcję lalek, liczącą aż 300 sztuk

Zainspirowały mnie inne "żywe lalki", a także moje lalki Barbie. Miałam ich mnóstwo jako dziecko - mówiła telewizji Barcroft.

Kiedy zobaczyłam prawdziwą "żywą" Barbie, pomyślałam, że to coś dla mnie. Zawsze chciałam się wyróżniać i uznałam, że to mi odpowiada - dodała. (metro.co.uk)

Aby wyglądać jak Barbie, trzeba się napracować. Gabriela wyjawiła, że codziennie spędza trzy i pół godziny, przygotowując swój wymarzony wizerunek. Ale 18-latka wie, po co to robi. Kiedyś chce przenieść się do Stanów i promować jako "żywa" lalka.

Jak myślicie, prezentuje się lepiej niż Anella?

"Żywa" Barbie z Czech. Zobacz zdjęcia:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze