Eksperyment z eksplodującym arbuzem odbył się nad Wisłą. Ile recepturek trzeba, by go wysadzić?

Magdalena Kulej
22.06.2018  12:00
Arbuz i gumki recepturki
Arbuz i gumki recepturki Fot: facebook.com / toteraz

Relację na żywo śledziły tysiące Polaków.

To jeden z najsłynniejszych eksperymentów w sieci. Czy można przeciąć arbuza za pomocą gumek recepturek? – nad tym pytaniem zastanawiało się wielu i wielu też postanawiało to sprawdzić. Lata doświadczeń pokazują, że metoda otwierania arbuza recepturkami faktycznie działa, ale wciąż znajdują się kolejni niedowiarkowie.

Tak jak dziennikarze portalu TOTERAZ, którzy już po raz kolejny, tradycyjnie w pierwszy dzień lata, przeprowadzili nad brzegiem Wisły test na arbuzie.

Zagłosuj

Ile recepturek trzeba, by przeciąć arbuza?

Liczba głosów:

Arbuz i gumki recepturki 

Zabawę relacjonowaną na żywo przez Facebooka śledziło kilka tysięcy osób. Kilkanaście godzin później film został odtworzony już niemal 300 tysięcy razy.

Wszyscy mieli okazję przekonać się, że wysadzenie arbuza z pomocą gumek recepturek zakładanych na niego jedna po drugiej to nie taka prosta sprawa. Cały eksperyment trwał prawie 2 godziny.

Cholera na ulicach Wrocławia pusto, wszyscy oglądają arbuza – napisał Paweł w 1 godzinie 3 minucie eksperymentu. (facebook.com / toteraz)

O Boże! Tak mnie zajęli tym arbuzem, że klusek zapomniałam zrobić! – pisze Arleta. (facebook.com / toteraz)

Miałam rodzić, ale się wstrzymam. Poczekam – dodaje Aleksandra. (facebook.com / toteraz)

Czy ostatecznie arbuz nie wytrzymał pod naporem gumek? Jeśli eksplodował, ile recepturek na niego założono? Przekonajcie się sami!

ZOBACZ TAKŻE: Ikea, składanie mebli i narkotyki. Nietypowy eksperyment 

Przeczytaj więcej
Komentarze