Wiadomo, kto będzie nowym Bondem. Aktor potwierdził

Wojciech Kozicki
11.04.2018  12:07
james bond daniel craig intro
james bond daniel craig intro Fot: Youtube.com

Otrzyma gigantyczne wynagrodzenie za rolę agenta 007.

Daniel Craig pozostaniem Jamesem Bondem. W wywiedzie dla Associated Press, podczas aukcji charytatywnej swojego samochodu Aston Martin, potwierdził, że zagra w 25. części filmu o przygodach brytyjskiego agenta 007. Aktor powiedział również, że już przygotowuje się do roli. 

Jak podaje variety.com, nie potwierdził, kto wyreżyseruje nowy film i czy może to znów być Danny Boyle. Sam zainteresowany powiedział w jednym z wywiadów, że stanie za kamerą. Zdradził także, że rozpoczęły się już prace nad scenariuszem. Nie potwierdziło tego jednak studio MGMTytuł nowego Bonda również nie jest znany.

Ile zarabia Daniel Craig jako James Bond?

Daniel Craig nie może narzekać na pieniądze, która zarabia jako James Bond. Jak napisało express.co.uk, za piątego Bonda ze swoim udziałem dostanie nawet 100 milionów funtów. Gaża filmowa wyniesie ok. 60 milionów funtów. Do tego dojdą zyski od sprzedaży. Maxim.com spekuluje, że na jego konto może wpłynąć nawet 135 milionów funtów.

Lista kobiet Jamesa Bonda jest długa. Są to zazwyczaj „romanse” na jeden film. Tym razem może jednak powrócić obiekt jego westchnień ze „Spectre”. Craig ma naciskać, by w kolejnym filmie znów zgrała Monica Belucci jako Lucia Sciarra. Miałaby wcielić się w szefową mafii i współpracować z agentem. Aktorka powiedziała, że chętnie znów pojawiłaby się u boku Craiga.

ZOBACZ TEŻ: Najgorsza filmowa śmierć w historii

Daniel Craig i jego umięśnione nagie ciało. Scena z filmu:

Zagłosuj

Czy podoba ci się Daniel Craig jako James Bond?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze