Michalczewski skazany za przemoc wobec żony. "Czasem walczymy"

Wojciech Kozicki
18.09.2018  15:04
Dariusz Michalczewski i żona
Dariusz Michalczewski i żona Fot: East News/Imago Sport i aktualności

Bokser twierdzi, że jego partnerka jest silną kobietą i to on "obrywa po głowie".

Dariusz Michalczewski uznany winnym. Jak podaje pudelek.pl, wyrok zapadł w poniedziałek w gdańskim sądzie. Bokser w 2016 roku miał naruszyć nietykalność cielesną i znieważyć swoją żonę. Barbara Michalczewska wyznała, że sportowiec znęcał się nad nią od lat, ale później zmieniła zeznania. Oskarżony twierdzi, że została "przyciśnięta" przez śledczych,

Jak podaje RMF FM, Michalczewski nie przyznaje się do winy, a oskarżenia uznaje za absurd. Zarzeka się, że nigdy nie uderzył żony.

Pokłóciliśmy się. Żona pocięła mi dowód, a wyjeżdżałem akurat. Rzuciłem dziadkiem do orzechów w szybę i zbiła się szyba. No i z tego wyszła awantura. Basia jest silną kobietą, czasem walczymy - powiedział Dariusz Michalczewski. (rmf24.pl)

Dariusz Michalczewski i awantury z żoną

Przyznał, że kłócił się żoną wielokrotnie, zdarzały im się znacznie większe awantury. Twierdzi, że podczas kłótni to on najbardziej „dostaje po głowie”.

Dariusz Michalczewski - wyrok

Prokuratora Okręgowa w Gdańsku uznała, że Michalczewski jest winny. Musi zapłacić grzywnę w wysokości 3 tys. złotych, ale wyrok nie jest prawomocny. Nie wiadomo, czy zostanie złożona apelacja.

ZOBACZ TEŻ: Raper Sobota wezwał policję, gdy pobiła go kobieta?

Zagłosuj

Czy zostałeś kiedyś pobity?

Liczba głosów:

Dariusz Michalczewski w sądzie
Dariusz Michalczewski w sądzie Fot: East News/KAROLINA MISZTAL/REPORTER
Przeczytaj więcej
Komentarze