Na wieść o niespodziance uczniowie oszaleli z radości. "Płaczę ze wzruszenia"

Magdalena Barszczak
05.02.2018  13:12
Dowiedzieli się, że pójdą do kina na "Czarną Panterę" i podbili internet
Dowiedzieli się, że pójdą do kina na "Czarną Panterę" i podbili internet Fot: Facebook.com/RonClarkAcademy

Szkolne nagranie podbija sieć.

Uczniowie słynnej Akademii Rona Clarka w Atlancie są znani ze swoich umiejętności tanecznych. Kiedy dowiedzieli, że szkoła zabierze ich na długo wyczekiwany film "Czarna Pantera", radość mogli okazać tylko w jeden sposób. Za pomocą ruchu.

Produkcja Marvela to opowieść o czarnoskórym superbohaterze. Przywdziewa on kostium Czarnej Pantery po tym, jak jego ojciec - król Wakandy - zostaje podstępnie zamordowany . Na wieść o wycieczce do kina, młodzież dała upust swojej radości na stojąco. Tańcom, śpiewom i muzykowaniu nie było końca.

Ci uczniowie właśnie się dowiedzieli, że zobaczą "Czarną panterę". Będziemy mieć zajęcia z kultury, tańców afrykańskich, historii, a potem obejrzymy film - napisał na Twitterze jeden z nauczycieli odpowiedzialny za program, Wade King. (mashable.com)

Zobaczyć czarnoskórego superbohatera to niezwykłe przeżycie dla naszych uczniów. Do tej pory w takie postaci zawsze wcielali się biali - cieszyła się Susan Barnes, nauczycielka sztuki w placówce. (ajc.com)

radość dzieci

Film szybko stał się wiralem i wzbudził wiele pozytywnych emocji wśród internautów.  

Płaczę ze wzruszenia, kiedy widzę radość tych dzieci - napisała Kate. (Twitter.com/WadeKing7)

To jedne z najbardziej stabilnych mebli szkolnych, jakie kiedykolwiek widziałem - śmiał się Tommy. (Twitter.com/WadeKing7)

Płaczę. Jedyny czarnoskóry bohater, którego mogłam oglądać jako nastolatka, to Roots. Czarna Pantera wiele zmienia, jeśli chodzi o mój kolor skóry – skomentowała Stephanie. (Facebook.com/RonClarkAcademy)

Chcę spędzić jeden dzień w tej szkole, proszę – dodała Theondra. (Facebook.com/RonClarkAcademy)

Radość dzieciaków udzieliła się internautom. Wideo udostępnione na Facebooku do tej pory zostało wyświetlone ponad 7 mln razy.

Dowiedzieli się, że pójdą do kina na "Czarną Panterę" i podbili internet:

Zagłosuj

Czy też tak się cieszyłeś/aś jako dziecko na wieść o wyjściu do kina?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze