Dwuletnie dziecko zwisało z parapetu na drugim piętrze. Przerażające nagranie

Magdalena Barszczak
13.02.2018  14:07
Dwuletnie dziecko zwisało z parapetu na drugim piętrze. Przerażające nagranie

Sąsiedzi zachowali zimną krew.

Do sieci trafiło przerażające nagranie. Dwulatek wyszedł przez okno z mieszkania znajdującego się na drugim piętrze. Po chwili zsunął się z parapetu i upadł wprost na przechodniów.

Mrożąca krew w żyłach scena rozegrała się w tureckim Stambule. Niepilnowane dziecko wspięło się na parapet, a potem zawisło kilkanaście metrów nad ziemią. Wszystko nagrywał telefonem komórkowym jeden z mieszkańców dzielnicy Kağıthane. Gdyby nie szybka reakcja przechodniów, ta historia nie miałaby happy endu.

Jak donosi "Daily Mail", sąsiedzi próbowali zaalarmować matkę chłopca. Jednak ta ich nie słyszała. Dwulatek miał spędzić w oknie około 10 minut, zanim zauważyli go przechodnie.

wypadł-z-okna

Na szczęście zareagowali w odpowiedni sposób. Zdobyli koc, który zdążyli rozłożyć na czas. Musieli działać szybko, bo widać było, że dziecko dłużej nie utrzyma się na górze. Chwilę później runęło wprost w objęcia swoich wybawców.

Jednym z sąsiadów, który pomógł chłopcu, był Gurkay Guney. Z jego relacji wynika, że malec próbował z powrotem wejść do środka, ale nie udało mu się i stracił równowagę.

Próbowaliśmy go uspokoić, podaliśmy mu trochę wody i odesłaliśmy do rodziny. Był przerażony - mówił. (dailymail.co.uk)

Według innego świadka incydentu po wszystkim matka zeszła na dół.

Rodzina odmówiła rozmowy z prasą.

Dwulatek wspiął się na parapet. Po chwili upadł na przechodniów:  

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy dwuletnie dziecko może zostać samo w pokoju?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze