Dzieci znęcały się nad bezdomną. Zdradziły, dlaczego to zrobiły [WIDEO]

Wojciech Kozicki
10.08.2018  14:30
młodzież dzieci agresja bezdomna kobieta napad
młodzież dzieci agresja bezdomna kobieta napad Fot: Facebook.com/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Grożenie nożem i symbol Polski Walczącej.

Szokujące wideo w sieci. 4 chłopców znęcało się nad 44-letnią bezdomną kobietą. Transmitowali wszystko w internecie i  prosili widzów o wyzwania. Kopali i poniżali ofiarę, a jeden z nich miał nóż. Na koszulce jednego z napastników może dostrzec znak Polski Walczącej.

Zaje*ać ci kopa? – pytał bezdomną jeden z napastników. (Facebook.com/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych)

Jak podaje „Wirtualna Polska”, wideo zauważył dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej młodszy aspirant Adam Trzonkowski. Rozpoznał pokrzywdzoną kobietę mieszkającą w pustostanie. Znał także sprawców.

Agresywni nastolatkowie mają 13, 14 i 17 lat. Jeden z nich przyznał, że znęcali się nad kobietą, by zdobyć popularność w internecie.

Będą mieć problemy, ponieważ do akcji wkroczył Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Złożono zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, a sprawa trafi do sądu rodzinnego. 17-latek może usłyszeć zarzut znieważenia osoby i naruszenia jej nietykalności cielesnej. Odpowie jak dorosły i może trafić na rok do więzienia.

ZOBACZ TEŻ: Agresywny pitbull zabił. Reakcja właściciela i policji szokuje [WIDEO +18]

Zagłosuj

Czy popierasz bicie dziecka jako metodę wychowawczą?

Liczba głosów:

Dzieci znęcały się nad bezdomną dla oglądalności w sieci:

Przeczytaj więcej
Komentarze