Dzieci „ujeżdżają” pytona. Bezmyślni rodzice w ogniu krytyki

Magdalena Kulej
17.05.2018  12:53
Pyton z dziećmi
Pyton z dziećmi Fot: youtube.com/News Dog Virals

"To przerażające" - piszą internauci. 

Szokujące nagranie obiegło sieć i oburzyło internautów z całego świata. Na filmie widać, jak dwie indonezyjskie dziewczynki w iście sielankowej atmosferze „ujeżdżają” gigantycznego pytona siatkowego – jednego z najdłuższych i najcięższych na świecie.

Jak donosi „Asia Times”, materiał został pierwotnie opublikowany na Facebooku, gdzie zgromadził ponad 3 miliony odsłon. Wśród widzów rozgorzała gorąca dyskusja, a internauci nie pozostawiają suchej nitki na nieodpowiedzialnych rodzicach.

ZOBACZ TAKŻE: Groza w parku safari. Matka spacerowała z dziećmi między gepardami 

Jeśli te dzieci skończą któregoś dnia w żołądku węża, to będzie tylko i wyłącznie wina rodziców – napisała Seasaen. (youtube.com/News Dog Virals)

To przerażające. Te dzieci bawią się tym wężem, jakby był zabawką. A dla niego one są przecież pożywieniem! – dodaje Nittaya. (youtube.com/News Dog Virals)

Dzieci takich rzeczy nie rozumieją, ale to rodzice powinni je uświadamiać! – komentuje Jack. (youtube.com/News Dog Virals)

Faktem jest, że pyton nie jest jadowitym wężem ale ten gigantyczny dusiciel jest w stanie bez problemu zabić dorosłego człowieka. Tych jednak na nagraniu nie widać, a dzieci są pozostawione same sobie.

ZOBACZ TAKŻE: Szokujący wpis zoo: "Otruj dziecko, ale nie zabijaj zwierząt"

Zobacz, jak małe dziewczynki bawią się z pytonem:

Zagłosuj

Czy to rodzice odpowiadają za niebezpieczne zabawy dzieci?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze