Odważne zdjęcie prezenterki TVP. Jej ciało przysłaniała tylko piana

Wojciech Kozicki
01.02.2018  12:03
Anna Popek w Wannie
Anna Popek w Wannie Fot: East News

Internauci są zachwyceni.

Gwiazdy obnażają się na Instagramie. Modelki i trenerki wypinają pośladki, prezentują swoje piersi. Kim Kardashian pokazała światu nawet swoje sutki. Tym razem na odważną publikację w sieci zdecydowała się polska dziennikarka.

Anna Popek jest związana z TVP. Prowadzi program „Wielkie testy”. Była również doradcą Ministra Finansów Grzegorza Kołodki. Zaskoczyła fanów publikując na swoim Instagramie zdjęcie z kąpieli. Początkowo dostępne były dwie fotografie. Ta z ponętną nogą wystającą z piany zniknęła jednak z sieci.

Anna Popek w wannie
Anna Popek w wannie Fot: facebook.com/WielkiTestTVP

Scena z serialu

Internauci chwalą fotografię i jej bohaterkę. Ich zdaniem ma piękne ciało. Niektórzy napisali nawet, że chętnie wykąpaliby się razem z nią. Pojawiły się jednak także głosy krytyki.

Wskoczyłbym w tę piankę – napisał djd0862 (instagram.com/annapopek_official).

Uważam, że jest super. Brawo za odwagę – skomentowała andzelamala (instagram.com/annapopek_official).

Żenujące, z makijażem do wanny. Ludzie są teraz porąbani, sesje w wannie, gołe tyłki i wszystko do internetu. Co za chory świat – twierdzi Catherine (facebook.com/PUDELEK).

Prezenterka pod zdjęciem napisała: "scena z nowego serialu". Teleshow.wp.pl podejrzewa, że ma to związek z jednym z odcinków "Wiekiego testu" dotyczącego polskich seriali.

Zobacz inne „gorące” zdjęcia Anny Popek:

Zagłosuj

Czy podoba ci się Anna Popek w kąpieli?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze