Zimna Rosja, gorące kobiety. Mają powód, by robić TO na mrozie

Wojciech Kozicki
25.01.2018  15:16
Yoga w Rosji na świeżym powietrzu
Yoga w Rosji na świeżym powietrzu Fot: Instagram.com/lapik94

Termometry pękają, a one nieźle się ruszają.

Rosja zmaga się z surową zimą. W Jakucji temperatura spadła do 60 stopni Celsjusza poniżej zera. Od mrozu pękają termometry, ludzie giną, a śnieżyce utrudniają życie. To jednak w końcu Rosja. Jak podaje siberiantimes.com, pewne dziewczyny uprawiają jogę na świeżym powietrzu.

Tynda to miasto w obwodzie amurskim. Znane jest m.in. z tego, że przechodzi przez nie kolej bajkalsko-amurska (BAM), prowadząca do serca kraju. Teraz stanie się także sławne z powodu dziewczyn nie obawiających się zimna.

joga na mrozie w Rosji
joga na mrozie w Rosji Fot: @juliaalias/Instagram.com

Aktywne na mrozie

Temperatura spadła w Tyndzie do -41 stopni Celsjusza, ale Julia i Ekaterina trenują na świeżym powietrzu w kusych strojach. Twierdzą, że w ich regionie ta forma ćwiczeń jest mało znana i chcą ją popularyzować. Uznały, że jeśli będą robiły to na mrozie, ich przekaz zyska popularność w internecie.

W naszym mieście nie ma zabytków i wyjątkowych atrakcji. Zdecydowałyśmy się wykorzystać to co mamy, czyli naturę. Musimy być szybkie i precyzyjne. Niskie temperatury nie mają litości dla sprzętu fotograficznego – powiedziała Julia (siberiantimes.com)

Dziewczyny przyznały, że zimno im doskwiera. Korzyści płynące z jogi są jednak rekompensatą za zmarznięcie. W pobliżu planu zdjęciowego czeka zawsze samochód, w którym mogą się ogrzać. Męskim fanom oglądającym ich wygibasy z pewnością zrobi się cieplej.

Gorące Rosjanki ćwiczą jogę na mrozie:

Przeczytaj więcej
Komentarze