Złodziej kontra ekspedientki. Mężczyzna nie miał szans [WIDEO]

Magdalena Barszczak
06.02.2018  16:57
Ekspedientki obezwładniły złodzieja. Jest nagranie z monitoringu
Ekspedientki obezwładniły złodzieja. Jest nagranie z monitoringu Fot: Facebook.com/pssplock

"Brawo kobitki" - komentują internauci.

Klient sklepu "PSS Zgoda w Płocku" postanowił nie zapłacić za zakupy. To był wielki błąd. Ekspedientki wzięły sprawy w swoje ręce i w brawurowy sposób rozprawiły się z intruzem.

Udaremniona próba kradzieży została opublikowana na facebookowym profilu marketu.

Dawno nie wstawialiśmy nagrań z serii "W ukrytej kamerze", więc dziś mamy dla Was odcinek dłuższy niż zwykle! Przedstawiamy w nim dwa czarne charaktery, które nie lubią płacić za zakupy. (Nie)stety nie zawsze dobrze się to dla nich kończy, o czym przekonacie się pod koniec tej historii - napisał "PSS Zgoda na Facebooku.

Pierwsza część nagrania powstała 5 grudnia ubiegłego roku. Mężczyzna włożył zakupy pod kurtkę i wyszedł ze sklepu niezauważony.

Czasami się uda - można przeczytać na filmie.

rabuś

Druga część wideo to materiał zarejestrowany przez sklepowy monitoring 15 stycznia. Tym razem cwaniakowi nie uszło na sucho. Zatrzasnęły się przed nim automatyczne drzwi, blokując drogę ucieczki. Nie pomogła nawet interwencja wspólnika, czekającego na zewnątrz sklepu. 

W akcji poskromienia przestępcy brały udział cztery ekspedientki i jedna klientka. Udało im się zatrzymać złodzieja, który trafił w ręce policji.

Brawo kobitki! - napisała Joanna. (Facebook.com/pssplock)

Kobiety górą - dodała Lidia. (Facebook.com/pssplock)

Trochę to przykre, że ekspedientki muszą dorabiać za ochronę - pisał Jacek. (Facebook.com/pssplock)

Jak opowiadał portalowi polsatnews.pl prezes PSS Zgoda w Płocku Krzysztof Chojnacki, publikowanie tego rodzaju filmów ma charakter prewencyjny. Kierownik sklepu chce zawstydzić rabusiów i zniechęcić ich do kolejnych kradzieży.

Ekspedientki obezwładniły złodzieja. Jest nagranie z monitoringu:

Zagłosuj

Czy byłeś kiedyś świadkiem kradzieży?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze