Fabryka sekslalek od kuchni. Pokazali, jak się TO robi u nich na zakładzie

Wojciech Kozicki
02.02.2018  15:48
Fabryka sekslalek
Fabryka sekslalek Fot: East News

Powstaje erotyczny manekin przyszłości.

Chińska firma Exdoll działa w miejscowości Dalian. Zatrudnia ponad 100 osób i produkuje sekslalki. Jak podaje dailymail.co.uk, chce zrewolucjonizować rynek i stworzyć najinteligentniejsze urządzenia tego typu. Nie tylko zaspokoją erotyczne zachcianki, ale również pozmywają naczynia, zaśpiewają i zajmą się obowiązkami domowymi.

Firma produkuje ok. 400 spersonalizowanych manekinów miesięcznie. Dla bardziej wymagających wkrótce dostępny będzie robot o imieniu Xiaoide kosztujący 4 tys. dolarów (13360 złotych). Nie tylko przemówi, ale także przejrzy internet i skorzysta z różnych aplikacji, by się udoskonalać.

Westworld
Westworld Fot: „Westworld” (2016- ) / HBO

Reporterzy, którzy odwiedzili fabrykę, spotkali się z Xiaodie. Syntetyczna blondynka siedziała na krześle. Była ubrana w prześwitującą bluzkę. Działa podobnie do aplikacji Siri. Można nią sterować za pomocą telefonu albo wydawać polecenia głosowe.

Nazywam się Xiaodie. Możesz do mnie mówić „maleńka” - powiedziała lalka reporterom (twitter.com/Laurent Thomet).

Nie tylko seks

To jednak nie koniec rewolucji. W ciągu roku firma chce wyprodukować robota o rozbudowanej mimice. Będzie rozpoznawał głos właściciela i podążał za nim oczami podczas ruchu.

W Chinach jest za mało kobiet, a ta fabryka jest odpowiedzią na społeczne potrzeby. Nie chodzi nam jednak tylko o seks – powiedział dyrektor fabryki Wu Xingliang (dailymail.co.uk).

Celem stworzenia takich manekinów jest nie tylko spełnienie erotycznych fantazji panów. Zaawansowane modele mają być także kompanami dla samotnych seniorów i osób niepełnosprawnych. Dadzą sobie radę również jako np. pielęgniarki i recepcjonistki.

Obecnie najlepiej sprzedają się silikonowe panie o bladej cerze i wzroście 158-170 centymetrów. Muszą mieć oczywiście obfite piersi. Ciała sztucznych kobiet są delikatne w dotyku niczym skóra prawdziwych pań.

Tak wygląda produkcja erotycznych manekinów:

Przeczytaj więcej
Komentarze