Esmeralda G. usłyszała zarzuty. Spowodowała wypadek po alkoholu

Wojciech Kozicki
10.10.2018  12:45
Siostry G. - Esmeralda Małgorzata z zarzutami - wypadek samochodowy w Warszawie
Siostry G. - Esmeralda Małgorzata z zarzutami - wypadek samochodowy w Warszawie Fot: East News/ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Monika Esmeralda G., czyli słynna siostra i "naga pogodynka", usłyszała zarzuty. Spowodowała wypadek samochodowy pod wpływem alkoholu. Ustalono również, że zażywała leki i to nie w celach medycznych.

Jak podaje radiozet.pl, do wypadku doszło w lipcu w Warszawie. Monika Esmeralda, a właściwie już "siostra G.", spowodowała kolizję na ulicy Ząbkowskiej. Wjechała swoim audi na drogę zamkniętą dla ruchu, gdzie było wówczas pełno ludzi i odbywała się impreza plenerowa "Otwarta Ząbkowska". Miała we krwi 1,5 promila alkoholu.

 „Rajd” skończyła na ścianie budynku. Świadkowie twierdzili, że było czuć od niej alkohol.

Podejrzana usłyszała w piątek zarzut z artykułu 178a Kodeksu karego, który dotyczy prowadzenia pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu lub środków odurzających – powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś w rozmowie z Radiem ZET.

Gwiazda znana z piosenki "Cała noc przed nami" przyznała się do winy i zadeklarowała, że podda się karze. Teraz być może wokalistkę-celebrytkę czekają badania psychiatryczne. Wcześniej pojawiły się nawet informacje, że Esmeralda G. próbowała popełnić samobójstwo.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Godlewska w łóżku i bez makijażu

Przeczytaj więcej
Komentarze