Esmeralda G. w szpitalu. Spowodowała wypadek po alkoholu?

Wojciech Kozicki
09.07.2018  09:38
siostry Godlewskie instagram, piersi małgorzata
siostry Godlewskie instagram, piersi małgorzata Fot: Instagram.com

Hejterzy życzą jej śmierci i "czekają na nekrolog".

Czy popularna siostra Małgorzata Godlewska będzie musiała śpiewać na koncertach sama. Jak podaje natemat.pl, Monika Esmeralda G. spowodowała groźny wypadek samochodowy i podobno otarła się o śmierć. Są podejrzenia, że mogła prowadzić pod wpływem alkoholu. Ze względu na stan zdrowia badanie alkomatem nie zostało przeprowadzone.

Do wypadku doszło w niedzielę na warszawskiej Pradze na ulicy Ząbkowskiej podczas imprezy „Otwarta Ząbkowska”. Chociaż droga była zamknięta dla samochodów, Esmeralda G. uparcie jechała nią swoim audi, aż w końcu doszło do kolizji z toyotą.

Kobieta kierująca audi trafiła do szpitala. Jak informuje warszawawpigulce.pl, samochód został zniszczony. Uderzył w ścianę budynku, a wcześniej w słupek, który przy okazji wyrwał. Media nieoficjalnie podają, że kobieta prowadząca pojazd trafiła do szpitala w ciężkim stanie i było od niej czuć alkohol. Uszkodzenia toyoty nie są poważne.

Na Instagramie „nagiej pogodynki” pojawiły się liczne komentarze z życzeniami powrotu do zdrowia. Niestety, odezwali się również hejterzy.

Piękny wypadek. Z niecierpliwością czekam na nekrolog – skomentował quantic90 na Instagramie poszkodowanej.

Niektórzy nie wierzą, że popularna siostra spowodowała wypadek. Uważają, że to jedynie domysły. Pudelek.pl, powłując się na informatora, napisał jednak, że Esmeralda G. miała we krwi 1,5 promila alkoholu. Nie jest w wykluczone, że mogła zażyć inne środku odurzające.

My życzymy powrotu do zdrowia! Czekamy na kolejne piosenki!

facebook Warszawa w Pigułce
facebook Warszawa w Pigułce Fot: Facebook.com/Warszawa w Pigułce

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Godlewska nago. Pokazała piersi

Wypadki i kolizje na polskich drogach:

Przeczytaj więcej
Komentarze