Esmeralda G. próbowała popełnić samobójstwo. "Ona nie chce żyć"

Wojciech Kozicki
10.07.2018  16:24
siostry Godlewskie Małgorzata piersi
siostry Godlewskie Małgorzata piersi Fot: Facebook.com/Siostry Godlewskie

Jej siostra ujawiniła szokujące fakty.

Małgorzata Godlewska będzie śpiewała sama na koncertach? Jej słynna siostra uległa wypadkowi. W niedzielę 8 lipca w Warszawie wjechała na ulicę Ząbkowską zamkniętą dla ruchu i uderzyła w budynek. Zabrano ją do szpitala. W mediach pojawiły się doniesienia, że była pod wpływem alkoholu i narkotyków.

Sprawczynią wypadku okazała się Monika Esmeralda G., znana także jako „naga pogodynka” i prowadząca program „Hejt lista”. Występuje z Małgorzatą Godlewską.

Siostra Esmeraldy Magda udzieliła wywiadu w „Super Expressie”. Na jaw wyszły szokujące fakty. Okazało się, że jej słynna siostra od kilku miesięcy cierpi na depresję.

Jak podaje se.pl, na kilka godzin przed wypadkiem Esmeralda zobaczyła zdjęcie swojego byłego partnera z jego obecną kobietą. Na fotografii było także ich dziecko. Miało to wyprowadzić ją z równowagi.

Ona nie chce żyć. Cztery godziny przed całym zdarzeniem wysłała mi zdjęcie jej byłego z nową kobietą i z Moniki dzieckiem, Milankiem – powiedziała Magdalena. (SE.pl).

Magda wyznała, że jej siostra miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo. Trafiała na OIOM, ale lekarzom udało się ją uratować. Podobno ich rodzina jest przytłoczono hejtem, z którym muszą zmierzyć się kontrowersyjne siostry, a ich ojciec prawie miał zawał. Apelują, by ich więcej nie atakować.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Godlewska w łóżku i bez makijażu

Przeczytaj więcej
Komentarze