Esmeralda G. trafi do szpitala psychiatrycznego. "Dostała szansę od Boga"

Wojciech Kozicki
16.07.2018  10:57
siostry Godlewskie wypadek instagram.
siostry Godlewskie wypadek instagram. Fot: Instagram.com

Jej siostra opisała sprawę na Instagramie.

Siostry Godlewskie być może będą musiały przełożyć koncerty. Esmeralda G. ma kolejny problem. Jak podaje radiozet.pl, po tym jak doprowadziła do wypadku samochodowego na warszawskiej Pradze i chciała popełnić samobójstwo, trafi na oddział zamknięty do szpitala psychiatrycznego.

Głos w sprawie zabrała jej siostra Magdalena Godlewska. To ona wcześniej poinformowała w wywiadzie dla „Super Expressu”, że Esmeralda G. ma depresję i chciała odebrać sobie życie.

Monika dostała już lekcje od życia od jutra przez kilka miesięcy będzie dochodziła i walczyła o swoje życie na oddziale psychiatrycznym żeby spróbować się podnieść i poukładać swoje życie na nowo. Dostała kolejną możliwe, że ostatnią szanse od Boga mam nadzieje, że tym razem mądrze ją wykorzysta i wyciągnie wnioski – napisała Magdalena w mediach społecznościowych. (radiozet.pl)

Esmeralda - stan zdrowia po wypadku

Esmeralda G. po wypadku opublikowała wideo ze szpitala. Potwierdziła, że ma urazy głowy, śledziony i miednicy. Czeka ją kilka tygodni rehabilitacji. Zapowiedziała jednak, że wkrótce wychodzi nowy teledysk sióstr Godlewskich.

Nadal jest aktywna na Instagramie. Dziękuje fanom za wsparcie w trudnych chwilach. Walczy także z falą hejtu i życzeniami śmierci.\

Zagłosuj

Czy Esmeralda Godlewska powinna iść do szpitala psychiatrycznego?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze