Tenisistka przegrała zakład, więc umówiła się z fanem na randkę. Wciąż się spotykają

Magdalena Barszczak
05.02.2018  16:05
Eugenie Bouchard przegrała zakład na Twitterze. Po roku znów się umówiła z fanem
Eugenie Bouchard przegrała zakład na Twitterze. Po roku znów się umówiła z fanem Fot: Twitter.com/geniebouchard

Oto najbardziej romantyczna historia wszech czasów.

Kanadyjska tenisistka Eugenie Bouchard znów spotkała się z tajemniczą randką z zeszłorocznego Super Bowl. Plotkarskie portale skrzętnie odnotowały, że „Genie” i amerykański student marketingu John Goehrke finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim oglądali we własnym towarzystwie.

Wszystko zaczęło się rok temu. W najważniejszym sportowym wydarzeniu roku England Patriots zmierzyli się z Atlanta Falcons. Bouchard napisała wtedy na Twitterze: Wiedziałam, że Atlanta wygra. Na jej post zareagował kibic.

Jeśli Patriots wygrają, pójdziemy na randkę? – zapytał.

Jak donosi nzherald.co.nz, Bouchard przyjęła zakład i… niespodziewanie go przegrała, ponieważ Patrioci zdołali odrobić straty i ostatecznie wygrali spotkanie 34:28. "Genie" dotrzymała słowa i wybrała się ze studentem z USA na mecz.

Okazało się, że to nie było jednorazowe spotkanie. W grudniu 2017 Goehrke odwiedził Kanadyjkę w jej domu. Sportsmenka pochwaliła się tym spotkaniem w mediach społecznościowych. Kilka dni później młodzi zostali przyłapani przez paparazzi na plaży w Miami

Internauci zastanawiają się, co naprawdę łączy tych dwoje i ile wspólnych zdjęć zachowali tylko dla siebie.

Para próbowała nawet zaspokoić ciekawość fanów, ale coś poszło nie tak.

Gdzie dalsza część wideo? – pytał jeden z internautów.

W tym roku „Genie” i John znów dostali zaproszenie na Super Bowl. Oczywiście z niego skorzystali. Ze zdjęć, które Kanadyjka opublikowała w sieci, można wywnioskować, że kolejne spotkanie z Johnem również należało do udanych.

Zobacz wspólne zdjęcia „Genie” i Johna:

Przeczytaj więcej
Komentarze