Ewa Sonnet po latach. Podbija USA biustem i chętnie go pokazuje

Wojciech Kozicki
06.02.2018  16:00
Ewa Sonnet i wielkie piersi
Ewa Sonnet i wielkie piersi Fot: Facebook.com/The Real Ewa Sonnet

Żyje pełną piersią.

Ewa Sonnet znana jest m.in. z hitu „R’N’B” (płyta ”Nielegalna”). Pojawiła się też w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie”, a panowie mogli podziwiać jej ciało w miesięczniku „CKM”. Współpracowała również z agencją Busty Poland jako modelka topless.

„Oddam ciało, oddam nawet duszę” śpiewała w 2005 roku. Zapewne niejeden mężczyzna chętnie przyjąłby od niej taki „dar”. W teledysku do "R'N'B" zagrała seksowną dostawczynię pizzy, tańczyła z nagimi pośladkami i prężyła piersi w garderobie.

Piosenka okazała się przebojem. Niektórzy kpili jednak z debiutującej wokalistki. Raper Tede parodiował ją w programie telewizyjnym „Bezele”.

Naturalne piersi

Ewa Sonnet, a tak naprawdę Beata Dąbrowska, wyemigrowała do USA. Pochłonęła ją kariera aktorska. Jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 300 tys. osób. Panowie mogą być spokojni, nic się nie zmieniło i nadal ma czym oddychać. I wciąż chętnie to pokazuje.

Zarzuca się jej, że piersi rozmiaru 70E, to dzieło chirurgów. Sonnet zarzeka się, że jej "balony" nigdy skalpela nie widziały i same rosły jak na drożdżach. Namacalnych dowodów na to nie ma, ale można przyjrzeć im się dokładnie na Instagramie. Publikuje tam np. pikantne fotki w kostiumie kąpielowym i bez niego.

Ewa Sonnet pokazuje ciało w USA:

Przeczytaj więcej
Komentarze