Koniec "Familiady" w TVP? Jest oficjalny komentarz

Wojciech Kozicki
09.08.2018  14:13
karol strasburger familiada
karol strasburger familiada Fot: Facebook.com/TVP 2

Karol Strasburger w Polsacie w nowym programie. Tego nawet ankietowani nie przewidzieli.

„Familiada” w TVP – czy to koniec popularnego teleturnieju? Jak podaje onet.pl, portale plotkarskie w Polsce ogłosiły, że suchary Karola Strasburgera znikną z ramówki Telewizji Polskiej. W sprawie zabrała głos menedżerka Strasburgera Małgorzata Weremczuk.

ZOBACZ TEŻ: Kim są ankietowani z "Familiady"?

Takich plotek nie było ze strony ani produkcji, ani w telewizji. Udział pana Karola w programie nie zmienia tego, co będzie działo się z "Familiadą", jedno z drugim nie ma związku, jeśli już to programy pomagają sobie wzajemnie w promocji – powiedziała Weremczuk. (onet.pl)

Karol Strasburger wziął udział w programie Polsatu „Lepiej późno, niż wcale”. Jego menedżerka zapewniła jednak, że zdjęcia do nowej „Familiady” ruszą we wrześniu, a programy Polsatu i TVP są od siebie zupełnie niezależne.

"Familiada" wciąż ma ogromną oglądalność. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, jest hitem TVP2. Ogląda ją średnio 1,94 miliona widzów. W sezonie 2017/2018 wpływy z reklam wyniosły ponad 20 milionów złotych.

Nawet jeśli z TVP zniknęłaby „Familiada”, widzom pozostanie „Koło fortuny”. Uczestnicy swoimi odpowiedziami (Jak ma na imię Bogusław Linda?) i Rafał Brzozowski swoim śpiewem zapewniają wyjątkowe emocje. Wpadek nie brakuje.

ZOBACZ TEŻ:  Hity z "Familiady". "Gdy narkotyki wejdą za mocno"

Zagłosuj

Czy oglądasz "Familiadę"?

Liczba głosów:

Familiada - najgłupsze odpowiedzi i zabawne wpadki:

Przeczytaj więcej
Komentarze