Pierwszy na świeci taki gadżet erotyczny. „Potężna mechaniczna bestia” [WIDEO]

Wojciech Kozicki
18.04.2018  12:07
Seks i gadżety
Seks i gadżety Fot: East News/Panter Media/Antonio Guillen Fern

Takiego penisa świat jeszcze nie widział. To prawdziwa rewolucja.

Nowy gadżet erotyczny. Brytyjska firma Lovehoney opatentowała nową technologię i ogłosiła seksualną rewolucję. Wypuściła na rynek produkt o nazwie UpRize. To pierwszy na świecie bioniczny penis z możliwością zdalnego uruchomiania funkcji wzwodu. Jak informuje metro.co.uk, w stanie spoczynku znakomicie mieści się w torebce. W razie potrzeby natychmiast stanie na wysokości zadania.

To genialne rozwiązanie, pierwsze takie na światowym rynku zabawek erotycznych. Wielbiciele takich gadżetów czekali na coś takiego od lat. W końcu technologia rozwinęła się do tego stopnia, że możemy im zaoferować takie cudo – powiedział Paul Jaques z Lovehoney. (metro.co.uk)

To nie koniec innowacyjnych funkcji. Producent chwali się, że nowoczesne dildo ma regulowany poziom erekcji. To wszystko dzięki technologii AutoErect. Twórców zainspirowały chińskie zabawkowe węże. Skojarzyły im się właśnie z męskimi członkami przechodzącymi w „stan gotowości”.

To pierwsze na świecie bioniczne dildo na świecie.  UpRize można kontrolować zdalnie – napisało The Big Gay Review.

ZOBACZ TEŻ:  Użył ryby do masturbacji. Skończył w szpitalu

Cena gadżetów erotycznych

Klienci mogą nabyć UpRize w dwóch rozmiarach. Są też dostępne różne warianty kolorystyczne. Niezależnie od wersji, metro.co.uk określiło wynalazek jako „potężną mechaniczną bestię". Cena to 129 funtów (620 złotych).

Rynek zabawek erotycznych rozwija się w zawrotnym tempie, a producenci prześcigają się w pomysłach jak zapewnić klientom maksimum przyjemności. W 2017 roku japońska firma Kanojo Toys zaproponowała nietypowe narzędzie dla miłośników „robótek ręcznych” – sztuczną rękę o nazwie Masturbot.

ZOBACZ TEŻ:  Wpływ masturbacji na zdrowie

Zagłosuj

Czy używasz gadżetów do masturbacji?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze