Gigantyczny aligator zabity. Brutalne polowanie [WIDEO]

Wojciech Kozicki
06.09.2018  12:00
Floryda polowanie aligator
Floryda polowanie aligator Fot: Youtube.com/WMBB News 13

Bestia ważyła kilkaset kilogramów. Wiadomo, co się z nią stanie.

Floryda, polowanie na aligatora zakończone "sukcesem". Olbrzymi aligator został schwytany w hrabstwie Gulf. Dwaj mężczyźni, określani jako „gator hunters”, pochwalili się w sieci upolowanym zwierzęciem. Jak podaje foxnews.com, bestia ważyła 340 kilogramów i miała 3 metry długości.

ZOBACZ TEŻ: Polski Związek Łowiecki do zamknięcia. Myśliwi zabijają za mało

Polowanie na aligatora

Brandon Barfield i Brandon Cutchins to licencjonowani łowcy aligatorów. Trofeum zdobyli na weekendowej wyprawie myśliwskiej. Tego dnia upolowali także kilka mniejszych gadów.  Na finał trafił im się jednak aligator gigant. Twierdzą, że gdy go zobaczyli, byli przerażeni. Przyznali, że walczył dzielnie o życie i musieli się z nim sporo natrudzić.         

Walka z aligatorem trwała 30 minut. Najtrudniej było go jednak wyciągnąć na brzeg, co zajęło im kolejne 4 godziny. Próbowali to zrobić nawet za pomocą kamizelek ratunkowych. W końcu udało się, ponieważ użyli holownika.

Jakimś cudem odholowaliśmy go do łodzi. Załatwiliśmy go harpunami i hakami. Kiedy był martwy byliśmy bardziej szczęśliwi, niż przerażeni – relacjonują łowcy. (habaricloud.today)

Aligator z Florydy

Co stanie się z martwym aligatorem? Łowcy zapowiadają, że wykorzystają jego skórę, a mięso zjedzą. Głowa zawiśnie prawdopodobnie na ścianie. W rozmowie z abcnews.go.com przyznali, że nie spodziewali się, że polowanie będzie tak udane i trafi im się taki olbrzym.

ZOBACZ TEŻ: Brutalne polowanie. Polityk zabił śpiącego niedźwiedzia [WIDEO]

Zagłosuj

Czy popierasz likwidację PZŁ?

Liczba głosów:

Floryda. Polowanie na aligatora:

Przeczytaj więcej
Komentarze